• Nieruchomości Polska

SADYBA-IDEALNY ROZKŁAD-POTENCJAŁ INWESTYCYJNY

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 46m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 660 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1971

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego.
Dwustronna ekspozycja, balkon z widokiem na zieleń oraz położenie względem głównej ulicy sprawiają, że lokal ma duży potencjał zarówno dla rodziny, jak i inwestora pod wynajem.

FUNKCJONALNY UKŁAD: Każde z pomieszczeń ma niezależne wejście z przestronnego przedpokoju z miejscem na dużą zabudowę. To wygodne rozwiązanie zarówno dla rodziny ceniącej prywatność, jak i osób szukających mieszkania pod wynajem pokojowy.

KOMFORT: Budynek usytuowany jest prostopadle do głównej arterii, co w znacznym stopniu eliminuje hałas miejski, zachowując jednocześnie doskonałe walory komunikacyjne. Dwustronna ekspozycja oraz duże okna sprawiają, że wnętrza są jasne przez cały dzień, nawet przy mniej słonecznej pogodzie.

POTENCJAŁ ARANŻACYJNY: Mieszkanie przeznaczone jest do remontu, co pozwala na pełną personalizację wnętrza. W pokojach zachował się parkiet, który po odświeżeniu może stać się mocnym atutem wnętrza i nadać mu ponadczasowego charakteru. Przedpokój oferuje dedykowaną przestrzeń pod zabudowę garderobianą.

ZADBANY BUDYNEK: Budynek po remontach instalacji. Klatka schodowa przeszła remont i jest utrzymana w bardzo dobrym stanie — czysta, estetyczna i nowoczesna.

LOKALIZACJA: Zielona część Sadyby to jedna z najlepszych części Mokotowa, ceniona za kameralny charakter, bliskość terenów rekreacyjnych (Jezioro Czerniakowskie) oraz pełne zaplecze edukacyjno-usługowe. Doskonałe połączenie z centrum Warszawy oraz powstała linia tramwajowa podnoszą atrakcyjność inwestycyjną tej lokalizacji.
Jest to miejsce wygodne do życia zarówno dziś, jak i w perspektywie kolejnych lat.
Linie tramwajowe -14,16,19, Linie autobusowe - 116,148, 172, E2 ...

Stan prawny: Pełna własność z KW (możliwość zakupu na kredyt).

Zapraszam na prezentację oraz do wirtualnego spaceru Matterport, który w pełni oddaje potencjał tej nieruchomości. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889010
  • Data publikacji: 11 maja 2026 11:37 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4

Wirtualna wizyta:

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Daria Fiedeń

Daria Fiedeń

+48XXXXXX846
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889010

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

660 000 PLN

14 348 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Daria Fiedeń

+48668862846

Główne cechy:

  • Powierzchnia 46m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1971

Opis - SADYBA-IDEALNY ROZKŁAD-POTENCJAŁ INWESTYCYJNY

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego.