• Nieruchomości Polska

OSIELSKO LAKE RESIDENCE 3 POKOJE 79,14M2

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 79m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 699 000 PLN
  • MiastoOsielsko
  • Rok budowy2014

Opis szczegółowy

WYŁĄCZNOŚĆ! NIE SZUKAJ DALEJ!

Nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 79,14 m², z dużą loggią w budynku z 2014 r. na Osiedlu Lake Residence w Osielsku.

Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu o wysokim standardzie.
Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy - z dala od ulicznego hałasu, z widokiem na zieleń osiedlową. 

Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o wygodę codziennego użytkowania oraz estetykę wykończenia.

Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort zarówno rodzinie, jak i osobom ceniącym przestrzeń i funkcjonalność.

UKŁAD POMIESZCZEŃ: 
1/ przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na dużą loggię,
2/ dwie niezależne, ustawne sypialnie,
3/ duża łazienka,
4/ komfortowy przedpokój z miejscem na zabudowę,
5/ przynależna do mieszkania komórka lokatorska o powierzchni 2,96m² na poziomie parteru budynku.

OPIS MIESZKANIA:
Słoneczny salon (40m2) z ekspozycją południową stanowi centralną część mieszkania.
Z salonu prowadzi wyjście na dużą loggię o powierzchni około 9 m² wyłożoną sztuczną trawą, z przyjemnym widokiem na zieleń osiedla.

Aneks kuchenny z oknem od strony wschodniej został wykonany na zamówienie.
Zabudowa w kolorze jasnego drewna oraz bieli oferuje dużą ilość szafek i miejsca do przechowywania.
W zabudowie kuchennej znajdują się dwie pojemne szafki typu cargo oraz szafka narożna z systemem wysuwnym.
Pomieszczenie oddzielone od salonu półwyspem jadalnianym zabudowanym szafkami. 

Kuchnia wyposażona w:
- lodówkę z zamrażarką,
- zmywarkę 60 cm,
- płytę indukcyjną,
- piekarnik elektryczny,
- okap podszafkowy,
- czarny zlewozmywak z konglomeratu z ociekaczem i nowoczesną czarną baterią.

Sypialnie (15m2 i 10m2) obie sypialnie są niezależne, duże i bardzo ustawne, z oknami skierowanymi na stronę wschodnią.

W większej sypialni przewidziano miejsce na dużą szafę garderobianą.
Znajdują się tam również lampy punktowe oraz dwie lampy wiszące rozmieszczone po obu stronach wcześniej stojącego łóżka sypialnianego.

Mniejsza sypialnia wyposażona została w nowoczesne plafony LED o zmiennej barwie światła, sterowane zarówno pilotem, jak i klasycznym włącznikiem.

Łazienka duża (6m2)  i nowoczesna łazienka została wykończona w neutralnej, ponadczasowej kolorystyce.
Znajduje się w niej:
- kabina prysznicowa typu walk-in z odpływem liniowym,
- transparentna szyba oddzielająca strefę prysznica,
- duża umywalka na podwieszanej szafce z dwiema pojemnymi szufladami,
- nad umywalką duże podświetlane lustro,
- toaleta podwieszana na stelażu,
- miejsce na pralkę automatyczną (wyprowadzone przyłącze) oraz opcjonalnie suszarkę automatyczną.

Przedpokój o powierzchni około 7m2 z miejscem na dużą zabudowę szafową. 

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA: 
- nieruchomość wykończona z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów;
- gładzie na ścianach i sufitach,
- nowe instalacje: wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz grzewcza,
- wysokiej klasy panele podłogowe o dużej odporności na ścieranie - w idealnym stanie,
- neutralne, bez uszkodzeń  płytki ceramiczne w łazience,
- parapety z konglomeratu,
- okna PCV dwuszybowe,
- nowoczesne drzwi wewnętrzne w kolorze ciemnego drewna z przeszkleniami,
- sprawny system smart home obsługujący sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, alarmem oraz roletami zewnętrznymi,
- elektryczne rolety zewnętrzne sterowane przyciskami lub przez system smart home,
- na sufitach w większości pomieszczeń zastosowano nowoczesne oświetlenie LED oraz lampy punktowe,
- dekoracyjne liniowe podświetlenie LED w podwieszanym suficie salonu ze zmienną kolorystką.

Budynek ogrzewany jest z wspólnej kotłowni gazowej dla całego osiedla, a każde mieszkanie posiada indywidualny licznik ciepła.

OSIEDLE I OTOCZENIE: 
Nowoczesne, strzeżone osiedle z kontrolowanym wjazdem przez bramę otwieraną pilotem zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.
Dużym atutem jest dostępność licznych, ogólnodostępnych miejsc parkingowych na terenie osiedla - dotychczasowi właściciele parkowali dotąd dwa samochody.

STAN PRAWNY : odrębna własność z KW.

OPŁATY: 
1/ CZYNSZ wynosi 797 zł i uwzględnia zaliczkę na wodę i ogrzewanie, fundusz remontowy, zaliczkę na wymianę wodomierzy oraz koszty administracyjne;
2/ PRĄD według zużycia z licznika;
3/ PODATKI - 150 ZŁ /1 rok.

Poniżej link do wirtualnego spaceru po nieruchomości : 

To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, nowoczesnego mieszkania gotowego do zamieszkania - w spokojnym otoczeniu, z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Zapraszam na spotkanie prezentacyjne! Posiadam klucze od nieruchomości!

Nr oferty: 420830

CENA OFERTOWA : 699 000 ZŁ 

Opiekun oferty:
Joanna Wołoszyn

XXXXX218

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889737
  • Data publikacji: 18 maja 2026 11:25 (8 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3

Wirtualna wizyta:

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Osielsko ,
Joanna Wołoszyn

Joanna Wołoszyn

+48XXXXXX218
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Osielsko

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889737

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

699 000 PLN

8 848 zł/m2
Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

Joanna Wołoszyn

+48514139218

Główne cechy:

  • Powierzchnia 79m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2014

Opis - OSIELSKO LAKE RESIDENCE 3 POKOJE 79,14M2

2/ dwie niezależne, ustawne sypialnie,
3/ duża łazienka,
4/ komfortowy przedpokój z miejscem na zabudowę,