- Nieruchomości Polska
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 48m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 799 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy1970
Opis szczegółowy
3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszawskiej Woli i Śródmieścia przy ul. Pereca
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 16 piętrowym budynku
Rok budowy: 1970
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:
-3 pokoje (idealne na salon, sypialnię i gabinet/pokój dziecięcy),
-ciemna kuchnia (istnieje możliwość zburzenia ściany i wykonanie aneksu)
-łazienka z WC,
-przedpokój.
Czynsz administracyjny wynosi około 800zł.
Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty uregulowane.
Do mieszkania przynależy:
-piwnica.
Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.
OKOLICA
Lokalizacja w samym sercu Warszawy zapewnia wyjątkową wygodę życia i dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne, dzięki czemu wszystkie codzienne potrzeby można zrealizować bez konieczności dalszych dojazdów.
Ogromnym atutem nieruchomości jest doskonała komunikacja miejska — w pobliżu dostępne są stacje metra, przystanki tramwajowe oraz autobusowe, co umożliwia szybkie i komfortowe połączenie z każdą częścią miasta.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889805
- Data publikacji: 13 maja 2026 11:31 (1 godzinę temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 12 / 16
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Wola
nieruchomosci-polska-24.pl / 15889805
799 000 PLN
16 646 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 48m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 1970
Opis - Mieszkanie
BUDYNEK/OSIEDLE
Rok budowy: 1970
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:
-łazienka z WC,
-przedpokój.
Czynsz administracyjny wynosi około 800zł.
Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty uregulowane.
Do mieszkania przynależy:
-piwnica.
OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079