• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 48.9m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 749 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2006

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku

Rok budowy: 2006

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:
-oddzielnej kuchni,
-salonu,
-sypialni,
-łazienki,
-holu.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon o powierzchni prawie 7 m2.

Dla osób ceniących otwarte przestrzenie istnieje możliwość połączenia kuchni z salonem i stworzenia nowoczesnej strefy dziennej.

Czynsz administracyjny wynosi 950 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-naziemne miejsce parkingowe, dodatkowo płatne 20 000 zł.

OKOLICA
Nowoczesne, monitorowane i chronione osiedle zapewnia mieszkańcom wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem są rolety antywłamaniowe, podnoszące poczucie prywatności i spokoju.

Na terenie osiedla znajduje się zadbane, zielone patio z placem zabaw, tworzące przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla rodzin z dziećmi. Jednocześnie usytuowanie mieszkania gwarantuje ciszę oraz komfort codziennego życia, z dala od hałasu części wspólnych.

Wyjątkowy charakter inwestycji podkreśla pełna zieleni okolica z dużą ilością drzew i przestrzeni między budynkami — rozwiązanie coraz rzadziej spotykane w nowoczesnym budownictwie. To idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii, spokoju i komfortowego otoczenia do życia.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889934
  • Data publikacji: 13 maja 2026 11:31 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889934

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

749 000 PLN

15 317 zł/m2
Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48.9m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2006

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku

Rok budowy: 2006

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:
-oddzielnej kuchni,
-salonu,
-sypialni,
-łazienki,
-holu.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon o powierzchni prawie 7 m2.

Czynsz administracyjny wynosi 950 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-naziemne miejsce parkingowe, dodatkowo płatne 20 000 zł.

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt: