• Nieruchomości Polska

Tylko 6 978 zł/m²| 2 pokoje + kuchnia | Centrum

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 49m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 345 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000 zł, co sprawia, że to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert inwestycyjnych w ścisłym centrum Łodzi!

ILE REALNIE ZYSKUJESZ?

- Stara cena: 390 000 zł
- Nowa, promocyjna cena: 345 000 zł (tylko 6 978 zł/m²!)
- Twój rabat: aż 45 000 zł!
- 0% Prowizji: Kupujesz bezpośrednio, oszczędzając kolejne ok. 11 000 zł na starcie.
Łącznie zyskujesz ponad 55 000 zł! Tak niska cena wejścia w tej lokalizacji to gwarancja wysokiej stopy zwrotu z wynajmu lub pewny zysk przy późniejszej odsprzedaży.

MIESZKANIE 

M39 o powierzchni 49,44 m² to unikalne połączenie wielkomiejskiego stylu z absolutnym spokojem:
- Widok na zielone patio: Wszystkie okna wychodzą na wewnętrzny, cichy dziedziniec. Zapomnij o hałasie aut - tutaj słychać tylko spokój.
- Łagodne światło: Południowa ekspozycja na parterze sprawia, że do wnętrza wpada łagodne, rozproszone światło. 
- Idealny układ: 2 osobne pokoje oraz duża, oddzielna kuchnia (14 m²!). To układ najbardziej poszukiwany przez najemców premium oraz pary.
- Osobne wejście: Wejście bezpośrednio z patio nadaje lokalowi charakteru prywatnego apartamentu lub stylowego biura/gabinetu.

LOKALIZACJA 

Mieszkać przy ul. Zielonej 17 to mieć miasto u stóp:
- 350 metrów do ul. Piotrkowskiej: serce gastronomii, kultury i nocnego życia Łodzi.
- Nowe "Metro" Łódzkie: Tuż obok powstaje stacja kolejowa "Łódź Śródmieście". Gdy ruszy, ceny nieruchomości w tej okolicy poszybują w górę!
- OFF Piotrkowska i Manufaktura w pobliżu: miejsca spotkań, pracy i rozrywki.
- Bliskość uczelni i biur: Idealny adres dla studentów i młodych profesjonalistów.

BUDYNEK

Zielona Residence to nie jest zwykła kamienica - to starannie odrestaurowana perła architektury:
- Historyczna dusza, nowoczesny standard: Nowe instalacje, światłowód, odnowiona elewacja i zabytkowe detale.
- Prestiż: Reprezentacyjne części wspólne i kameralne, zielone patio dostępne tylko dla mieszkańców.

DLACZEGO WARTO?

Cena poniżej 7 000 zł/m² w odrestaurowanej kamienicy przy samej Piotrkowskiej to oferta, która nie będzie czekać do jutra. Kupujesz bezpiecznie, bez prowizji i z gwarancją wzrostu wartości nieruchomości.

Zadzwoń i zarezerwuj termin prezentacji lokalu M39. Złap okazję, zanim zrobi to inny inwestor!
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890028
  • Data publikacji: 12 maja 2026 22:37 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Łódzkie, Łódź, Polesie ,
Urszula  Tabor

Urszula Tabor

+48XXXXXX246
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Łódź, Polesie

nieruchomosci-polska-24.pl / 15890028

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

345 000 PLN

7 041 zł/m2
Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

Urszula Tabor

+48534879246

Główne cechy:

  • Powierzchnia 49m2
  • Pokoje 2

Opis - Tylko 6 978 zł/m²| 2 pokoje + kuchnia | Centrum

ILE REALNIE ZYSKUJESZ?

- Stara cena: 390 000 zł
- Nowa, promocyjna cena: 345 000 zł (tylko 6 978 zł/m²!)
- Twój rabat: aż 45 000 zł!

LOKALIZACJA 

Mieszkać przy ul. Zielonej 17 to mieć miasto u stóp: