• Nieruchomości Polska

370 000 PLN na sprzedaż

Łódź (Łódzkie - gmina Łódź)

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 47m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 370 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy1980

Opis szczegółowy

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na parterze w bloku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy, idealnej dla rodzin oraz osób ceniących komfort codziennego życia. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole, liczne sklepy oraz punkty usługowe, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do niezbędnej infrastruktury.

Mieszkanie posiada pełną własność z księgą wieczystą.

Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891298
  • Data publikacji: 14 maja 2026 17:25 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Film:

Mapa

Łódzkie, Łódź ,
Paweł Olchowik

Paweł Olchowik

+48XXXXXX303
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Łódź

nieruchomosci-polska-24.pl / 15891298

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

370 000 PLN

7 872 zł/m2
Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

Paweł Olchowik

+48796006303

Główne cechy:

  • Powierzchnia 47m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1980

Opis - Mieszkanie

Mieszkanie posiada pełną własność z księgą wieczystą.

Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891298
  • Data publikacji: 14 maja 2026 17:25 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2