- Nieruchomości Polska
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska
- Pokoje2
- Łazienki-
- Powierzchnia 38m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 645 000 PLN
- MiastoBydgoszcz
- Rok budowy2026
Opis szczegółowy
!! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!
ATUTY:
nowy apartamentowiec z 2026 roku!
CHARAKTERYSTYKA:
Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na 3. kondygnacji apartamentowca z windą przy ul. Rycerskiej w bydgoskim Śródmieściu. Budynek z 2026 roku wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem części wspólnych.
Nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wnętrze jest spójne, eleganckie i funkcjonalne, dzięki czemu mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.
Wyposażenie widoczne na zdjęciach jest całkowicie nowe, nieużywane i wraz ze wszystkimi dekoracjami stanowi część oferty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort oraz nowoczesny styl życia.
W skład nieruchomości wchodzi:
salon z aneksem kuchennym,
sypialnia,
łazienka,
przedpokój.
Mieszkańcy apartamentowca mają dostęp do prywatnej siłowni oraz sali zabaw dla dzieci. Wjazd na teren osiedla zabezpieczony jest szlabanem, co zapewnia większy komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców.
Do mieszkania przynależy:
komórka lokatorska dodatkowo płatna 12 000 zł,
przestronne miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 50 000 zł.
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest przy ul. Rycerskiej w bydgoskim Śródmieściu - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, komunikacja miejska, uczelnie oraz liczne punkty usługowe. Bliskość centrum oraz terenów spacerowych sprawia, że lokalizacja idealnie sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod inwestycję.
Zapraszam na prezentację już dziś!
Oferta nr PH346400
Tobiasz Stanka
Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891415
- Data publikacji: 14 maja 2026 17:25 (5 godzin temu)
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3 / 5
Mapa
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Śródmieście ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście
nieruchomosci-polska-24.pl / 15891415
645 000 PLN
16 974 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 38m2
- Pokoje 2
- Rok budowy 2026
Opis - Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska
ATUTY:
nowy apartamentowiec z 2026 roku!
Do mieszkania przynależy:
komórka lokatorska dodatkowo płatna 12 000 zł,