• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 49.85m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 419 000 PLN
  • MiastoStargard
  • Rok budowy1990

Opis szczegółowy

2 pokoje 49,85 m² gotowe do zamieszkania | Osiedle Pyrzyckie Stargard

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,85 m², położone na 3 piętrze w bloku na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie.
To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- 49,85 m² funkcjonalnej przestrzeni
- 2 ustawne pokoje
- 3 piętro
- duży słoneczny balkon
- mieszkanie gotowe do wprowadzenia
- jasne i dobrze doświetlone wnętrza
- spokojna, zielona okolica
- dobra lokalizacja z dostępem do sklepów, komunikacji i punktów usługowych

Mieszkanie posiada wygodny układ pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania. To miejsce, w którym można zamieszkać bez konieczności wykonywania dodatkowych prac remontowych.

Osiedle Pyrzyckie to ceniona część Stargardu — dużo zieleni, spokojne otoczenie oraz szybki dostęp do centrum miasta sprawiają, że lokalizacja jest wygodna zarówno do życia, jak i pod wynajem.
Idealne dla: singla lub pary, młodej rodziny, osób starszych, inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892352
  • Data publikacji: 14 maja 2026 18:37 (6 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Stargard ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Stargard

nieruchomosci-polska-24.pl / 15892352

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

419 000 PLN

8 405 zł/m2
Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 49.85m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1990

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze atuty nieruchomości:
- 49,85 m² funkcjonalnej przestrzeni
- 2 ustawne pokoje
- 3 piętro

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892352
  • Data publikacji: 14 maja 2026 18:37 (6 godzin temu)