- Nieruchomości Polska
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 59m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 799 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy2011
Opis szczegółowy
3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór
BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym,
- 2 sypialni,
- łazienki
Powierzchnia dodatkowa:
- taras o pow. 30m2
Mieszkanie własnościowe
Czynsz wynosi 1100zł.
Ekspozycja okien: południowy - wschód/ północ
Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- miejsce w garażu podziemnym w cenie 30 000 zł
OKOLICA
Lokalizacja przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce to spokojne, zamknięte i kameralne osiedle z przyjazną, sąsiedzką atmosferą. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i spokojne otoczenie do życia.
W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, przychodnie, sklepy (m.in. Biedronka i Rossmann), bazarek oraz duży plac zabaw przy ul. Magicznej. Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do metra oraz bliskość CH Targówek.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892356
- Data publikacji: 14 maja 2026 18:40 (4 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Białołęka ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Białołęka
nieruchomosci-polska-24.pl / 15892356
799 000 PLN
13 542 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 59m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 2011
Opis - Mieszkanie
3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór
BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym,
- 2 sypialni,
- łazienki
Powierzchnia dodatkowa:
- taras o pow. 30m2
Mieszkanie własnościowe
Czynsz wynosi 1100zł.
Ekspozycja okien: południowy - wschód/ północ
Dodatkowo do mieszkania przynależy:
- miejsce w garażu podziemnym w cenie 30 000 zł
OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15892356