• Nieruchomości Polska

Dom wolnostojący

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 76m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 280 000 PLN
  • MiastoTerespol
  • Rok budowy1994

Opis szczegółowy

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Terespolu przy ul. Elizy Orzeszkowej z dostępem do ul. Błotków, obejmująca działkę zabudowaną domem mieszkalnym wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwiema działkami inwestycyjnymi.
Działka nr 2055 – powierzchnia 0,1692 ha

Na działce znajdują się:
• dom mieszkalny (pow. zabudowy – 95m²):
o 3 pokoje,
o kuchnia,
o łazienka,
o wiatrołap,
o strych,
o piwnica,
• budynek gospodarczy (pow. zabudowy – 28m²).

Działka nr 2056 – powierzchnia 0,0819 ha
• grunty inwestycyjne.

Działka nr 2429/4 – powierzchnia 0,0845 ha
• grunt inwestycyjne.

Świetna lokalizacja – w pobliżu stacja PKP, szkoła, sklepy spożywcze, przemysłowo-handlowe, galeria handlowa, apteka oraz droga krajowa e30 (Berlin - Moskwa).

Dużym atutem nieruchomości jest położenie działek- cisza i spokój, wokół zieleń, co daje możliwość do odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku.

Położenie nieruchomości, jej dobra dostępność komunikacyjna oraz układ działek i poziom uzbrojenia technicznego terenu umożliwiają podjęcie działań deweloperskich.

Zapraszamy do kontaktu:
83 342 12 57
XXXXX181

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893348
  • Data publikacji: 15 maja 2026 12:52 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Lubelskie, Terespol ,
Aleksandra Śledź

Aleksandra Śledź

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Terespol

nieruchomosci-polska-24.pl / 15893348

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

280 000 PLN

3 684 zł/m2
Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 76m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1994

Opis - Dom Wolnostojący

Działka nr 2055 – powierzchnia 0,1692 ha

Na działce znajdują się:
• dom mieszkalny (pow. zabudowy – 95m²):
o 3 pokoje,
o kuchnia,
o łazienka,
o wiatrołap,
o strych,
o piwnica,
• budynek gospodarczy (pow. zabudowy – 28m²).

Działka nr 2056 – powierzchnia 0,0819 ha
• grunty inwestycyjne.

Działka nr 2429/4 – powierzchnia 0,0845 ha
• grunt inwestycyjne.

Zapraszamy do kontaktu:
83 342 12 57
789 236 181

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893348
  • Data publikacji: 15 maja 2026 12:52 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3