• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 54.5m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 629 000 PLN
  • MiastoBezrzecze
  • Rok budowy2010

Opis szczegółowy

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,5 m², położone na parterze kameralnego budynku z 2010 roku na cenionym osiedlu w Bezrzeczu.

Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, łazienki oraz prywatnego ogródka, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Mieszkanie jest bardzo zadbane, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Atuty nieruchomości:

parter i układ przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
spokojne, zielone osiedle,
blisko sklepy, szkoła, przedszkola, tereny rekreacyjne i komunikacja miejska,
czynsz administracyjny: 565 zł.

Świetna propozycja dla par, rodzin z dzieckiem lub jako inwestycja.

Zapraszam na prezentację!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893692
  • Data publikacji: 15 maja 2026 22:22 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Zachodniopomorskie, Bezrzecze ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Bezrzecze

nieruchomosci-polska-24.pl / 15893692

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

629 000 PLN

11 541 zł/m2
Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

Główne cechy:

  • Powierzchnia 54.5m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2010

Opis - Mieszkanie

Atuty nieruchomości:

parter i układ przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
spokojne, zielone osiedle,
czynsz administracyjny: 565 zł.

Zapraszam na prezentację!

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893692
  • Data publikacji: 15 maja 2026 22:22 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2