• Nieruchomości Polska

Dom szeregowiec

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 96.01m2
  • Rodzaj Dom szeregowiec
  • Cena 1 098 999 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2023

Opis szczegółowy

Szereg | 4pok | Prawie nowy 2023!.

Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każdy szczegół – gotowy do zamieszkania.
Najważniejsze atuty:
Wysoki standard wykończenia – nowoczesne, funkcjonalne wnętrze o przemyślanym układzie.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Pompa ciepła renomowanej firmy.System uzdatniania wody: odkamieniacz + odwrócona osmoza – czysta, pitna woda prosto z kranu.Rolety zewnętrzne elektryczne na piętrze.Trzy miejsca postojowe.Klimatyzacja w sypialni.Cicha i spokojna okolica.
Układ pomieszczeń:
Parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta, kotłownia, wiatrołap ( w salonie pod telewizorem przygotowane miejsce pod kominek elektryczny – idealne do stworzenia przytulnego klimatu).

Piętro (bez skosów!): dwie sypialnie, garderoba (możliwość przerobienia na pokój dziecięcy), łazienka, przedpokój.

Dodatkowo: duże poddasze idealne jako przestrzeń do przechowywania.
Ogródek o powierzchni ok. 50 m².

Każdy detal tego domu został przemyślany tak, by zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność.
To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego do zamieszkania – bez stresu i remontów.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893818
  • Data publikacji: 17 maja 2026 10:10 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki ,
Doradca Paulina

Doradca Paulina

+48XXXXXX990
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom szeregowiec na sprzedaż - Wrocław, Krzyki

nieruchomosci-polska-24.pl / 15893818

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 098 999 PLN

11 447 zł/m2
Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Doradca Paulina

+48517039990

Główne cechy:

  • Powierzchnia 96.01m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2023

Opis - Dom Szeregowiec

Szereg | 4pok | Prawie nowy 2023!.

Najważniejsze atuty:
Układ pomieszczeń:

Ogródek o powierzchni ok. 50 m².

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)