• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 72m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 049 999 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1983

Opis szczegółowy

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,71 m² na Bielanach (Chomiczówka), położone na ostatnim zamieszkałym piętrze budynku z nową windą kursującą od poziomu ulicy.
Mieszkanie zostało przygotowane pod indywidualne wykończenie – wykonano już najważniejsze i najbardziej kosztowne etapy remontu:
* wymianę instalacji elektrycznej,
* wymianę instalacji hydraulicznej,
* wylewki,
* wymianę grzejników,
* nowe parapety,
* nowe drzwi wejściowe o dobrych parametrach wygłuszenia.
To świetna baza dla osób, które chcą urządzić mieszkanie po swojemu, bez konieczności wykonywania najbardziej uciążliwych prac technicznych i instalacyjnych.
Ogromnym atutem jest lokalizacja mieszkania na ostatnim piętrze — brak sąsiadów nad głową zapewnia większy komfort i ciszę. Jednocześnie nad lokalem znajduje się nieużytkowe poddasze, co poprawia izolację termiczną i ogranicza typowe minusy ostatniej kondygnacji.
Klatka jest kameralna — tylko 2 mieszkania na piętrze. W budynku w kwietniu 2025 została wymieniona winda, która dojeżdża bezpośrednio od poziomu wejścia do budynku.
Mieszkanie posiada loggię oraz bardzo duży potencjał aranżacyjny. Układ pozwala na stworzenie kilku funkcjonalnych wariantów:
* mieszkania rodzinnego z aneksem kuchennym i 3 sypialniami,
* mieszkania z oddzielną kuchnią,
* układu inwestycyjnego pod wynajem.
Przykładowe warianty aranżacyjne zostały przedstawione na rzutach dołączonych do ogłoszenia.
Sprzedaż w obecnym stanie wynika wyłącznie ze zmiany planów życiowych. Dzięki temu nowy właściciel może wykończyć mieszkanie zgodnie z własnym stylem i potrzebami — bez ponoszenia kosztów usuwania gotowych zabudów czy przypadkowych rozwiązań poprzednich właścicieli.
Informacje dodatkowe
* czynsz administracyjny: ok. 1200 zł,
* spółdzielnia: WSBM Chomiczówka,
* mieszkanie posiada księgę wieczystą,
* trwa proces wyodrębniania własności,
* przy mieszkaniu małe pomieszczenie do użytku przez mieszkańców piętra,
* do mieszkania przypisana jest komórka lokatorska (ok. 1,5m2) w piwnicy.
Lokalizacja
W najbliższej okolicy znajdują się:
* sklepy,
* szkoły i przedszkola,
* przychodnie,
* tereny zielone,
* przystanki komunikacji miejskiej oraz pętla Chomiczówka.
Dodatkowym atutem jest bliskość terenów spacerowych — około 20 minut pieszo do Lasu Bemowo.
Oferta bezpośrednia od właściciela - proszę dzwonić/pisać.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894153
  • Data publikacji: 17 maja 2026 17:07 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 6 / 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Bielany ,
Patryk

Patryk

+48XXXXXX419
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Bielany

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894153

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 049 999 PLN

14 583 zł/m2
Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Patryk

+48798821419

Główne cechy:

  • Powierzchnia 72m2
  • Pokoje 4
  • Rok budowy 1983

* nowe parapety,
* nowe drzwi wejściowe o dobrych parametrach wygłuszenia.