• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 17m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 220 000 PLN
  • MiastoGliwice
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferujemy Państwu do sprzedania kawalerkę o pow. 17,98 m 2 w kamienicy na IV kondygnacji w ścisłym centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie w grudniu 2022 roku.
W pokoju znajduje się wersalka, komoda, szafa, telewizor, stolik, 2 krzesła oraz zabudowana płyta ceramiczna, zlewozmywak, lodówka. W łazience: wc, umywalka i kabina prysznicowa, woda podgrzewana bojlerem elektrycznym.
Mieszkanie położone jest w środkowej części budynku, dzięki czemu jest ciepłe, ogrzewane grzejnikiem elektrycznym i w praktyce jest ono w pełni wystarczające.
Niski czynsz w wysokości 192 złote.

W pobliżu:
sklepy, banki, przedszkole, Urząd Miejski, Dworzec PKP, restauracje, Rynek, park Chopina, skwerki, przystanki komunikacji miejskiej.

Polecam!!!
Gwarantujemy jakość usług zgodną ze standardami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Tomasz Osdarty, nr licencji pośrednika: 22678.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Osdarty (licencja nr: 22678)

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894284
  • Data publikacji: 18 maja 2026 10:49 (9 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 5 / 5

Mapa

Śląskie, Gliwice, Centrum ,
Tomasz Osdarty

Tomasz Osdarty

+48XXXXXX805
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Gliwice, Centrum

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894284

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

220 000 PLN

12 941 zł/m2
Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

Tomasz Osdarty

+48883155805

Główne cechy:

  • Powierzchnia 17m2
  • Pokoje 1

Opis - Mieszkanie

Niski czynsz w wysokości 192 złote.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894284
  • Data publikacji: 18 maja 2026 10:49 (9 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 5 / 5