• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny sklep

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 107m2
  • Rodzaj Sklep
  • Cena 9 999 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2024

Opis szczegółowy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108 m², położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.
Idealny pod działalność:
delikatesy premium / sklep spożywczy wysokiej jakości
salon beauty / kosmetologia
gabinety medyczne / fizjoterapia
butik / showroom
biuro / usługi

Budynek:
Najważniejsze atuty:
pełna ekspozycja witryn – lokal posiada szerokie, przeszklone okna na całej długości
świetna widoczność z ciągu pieszego i ulicy
wejście bezpośrednio z zewnątrz
duży ruch pieszy – setki mieszkań w bezpośrednim sąsiedztwie
nowe budownictwo – nowoczesna architektura i zadbane otoczenie
możliwość dowolnej aranżacji wnętrza
Układ lokalu:
powierzchnia użytkowa: 54,38 m²
powierzchnia pomocnicza: 49,40 m²
WC: 3,40 m²

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej części miasta, w otoczeniu nowych bloków mieszkalnych, co gwarantuje stały dopływ klientów.English description:
An attractive 108 m2 commercial space is available for rent, located on the ground floor of a modern residential building in a rapidly growing neighborhood.
Ideal for:
premium deli / high-end
grocery store, beauty salon / cosmetology
, medical offices / physical therapy
, boutique / showroom
, office / services

Building:
Key advantages:
full storefront visibility - the space features wide, floor-to-ceiling windows along its entire length
; excellent visibility from the pedestrian walkway and the street
; direct entrance from the outside; high foot traffic - hundreds of apartments in the immediate vicinity
; new construction - modern architecture and well-maintained surroundings
; flexibility to customize the interior layout
Layout:
usable area: 54.38 m2
auxiliary area: 49.40 m2
restroom: 3.40 m2

Location:
The property is located in a modern part of town, surrounded by new apartment buildings, which ensures a steady stream of customers.

Podstawowe Stan lokalu : Deweloperski Witryna : Tak Pomieszczeń : 3 Wejście : Z ulicy
Budynek Rodzaj budynku : Blok Rok budowy : 2024 Liczba pięter : 5 Winda : Nie
Standard Klimatyzacja : Nie Wentylacja wymuszona : Nie Otwierane okna : Nie Podwieszane sufity : Nie Podnoszone podłogi : Nie Światłowód : Nie
Bezpieczeństwo Alarm : Nie
Media i wyposażenie Ogrzewanie : CO miejskie, Ciepła woda : Wodociąg miejski, Gaz : Nie Liczba osobnych toalet : 1
Bezpieczeństwo budynku Kontrola dostępu : Nie Monitoring : Nie Ochrona : Nie Recepcja : Nie Domofon : Nie
Czynsz zawiera: Czynsz administracyjny : Nie Woda : Nie Ogrzewanie : Nie Prąd : Nie
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894953
  • Data publikacji: 19 maja 2026 07:22 (15 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
Urszula Puła

Urszula Puła

+48XXXXXX245
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Sklep na wynajem - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894953

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

9 999 PLN

93 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Urszula Puła

+48224524245

Główne cechy:

  • Powierzchnia 107m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 2024

Opis - Sklep

Idealny pod działalność:
delikatesy premium / sklep spożywczy wysokiej jakości
salon beauty / kosmetologia
gabinety medyczne / fizjoterapia
butik / showroom
biuro / usługi

Budynek:
Najważniejsze atuty:
świetna widoczność z ciągu pieszego i ulicy
wejście bezpośrednio z zewnątrz
możliwość dowolnej aranżacji wnętrza
Układ lokalu:
powierzchnia użytkowa: 54,38 m²
powierzchnia pomocnicza: 49,40 m²
WC: 3,40 m²

Lokalizacja:
Ideal for:
premium deli / high-end
grocery store, beauty salon / cosmetology
, medical offices / physical therapy
, boutique / showroom
, office / services

Building:
Key advantages: