• Nieruchomości Polska

Kawalerka | Dobry Standard | Ochota

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 32m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 499 900 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2018

Opis szczegółowy

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. 

Kawalerka o powierzchni: 32.17 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z:
- Sypialni/Pokoju 
- Kuchni w przejściu 
- Łazienki 
- Hall' u 

Ustawna kawalerka na zamkniętym osiedlu w nowym budownictwie. Mieszkanie posiada duży potencjał aranżacyjny i jest gotowe do wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia większych kosztów.

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy z kameralną infrastrukturą usługową, zapewniającą wygodę codziennego funkcjonowania. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych - Fort V „Włochy” znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru i stanowi idealne miejsce do spacerów oraz odpoczynku na świeżym powietrzu.

Lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp do głównych tras komunikacyjnych - w pobliżu znajdują się trasy S2 oraz S8, co umożliwia sprawny dojazd do różnych części miasta. Do centrum Warszawy można dotrzeć w około 25 minut samochodem bądź około 40 minut komunikacją miejską.

Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla singla, pary, a także jako nieruchomość pod dalszy najem.

Stan Prawny: Pełna Własność

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym obowiązkowo płatne 20 000 PLN 

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895190
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:10 (33 minuty temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ochota ,
Maciej Kołtoniak

Maciej Kołtoniak

+48XXXXXX515
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Ochota

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895190

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

499 900 PLN

15 622 zł/m2
Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Maciej Kołtoniak

+48602610515

Główne cechy:

  • Powierzchnia 32m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2018

Opis - Kawalerka | Dobry Standard | Ochota

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895190
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:10 (33 minuty temu)