- Nieruchomości Polska
Lokal Komercyjny lokal usługowy
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 120m2
- Rodzaj Lokal usługowy
- Cena 5 999 PLN
- MiastoWołomin
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 120 m², położony przy ul. Kościelnej w Wołominie - jednej z głównych ulic prowadzących prosto do Placu 3 Maja. Lokal cechuje się dużą widocznością, co zapewnia świetny kontakt z potencjalnymi klientami. Lokal idealnie nadaje się pod: -serwis (rowerowy, komputerowy, RTV/AGD lub inne), -gabinet lub studio usługowe (fizjoterapia, kosmetyka, masaże), -biuro lub pracownię, -sklep specjalistyczny lub punkt odbioru dla sklepu internetowego. Najważniejsze atuty: -powierzchnia 120 m² z możliwością własnej aranżacji, -lokal przy głównej, ruchliwej ulicy, -duża witryna i możliwość umieszczenia szyldu od strony ulicy, -ogrzewanie miejskie, dostępny od zaraz, -sąsiedztwo banków, apteki, pasażu handlowego i Placu 3 Maja, -ok. 10 minut spacerem od stacji PKP Wołomin. Warunki najmu: -Czynsz: 5999 zł / miesiąc, -Opłaty eksploatacyjne: prąd, ogrzewanie i woda wg zużycia, -Kaucja: jednomiesięczna -Umowa: minimalnie 12 miesięcy. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895521
- Data publikacji: 20 maja 2026 23:40 (53 minuty temu)
- Liczba pokoi: 11
Mapa
Mazowieckie, Wołomin ,
Lokal Usługowy na wynajem - Wołomin
nieruchomosci-polska-24.pl / 15895521
5 999 PLN
50 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 120m2
- Pokoje 11
Opis - Lokal usługowy
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895521
- Data publikacji: 20 maja 2026 23:40 (53 minuty temu)
- Liczba pokoi: 11