• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 24m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 469 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1956

Opis szczegółowy

Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na warszawskiej Woli.

To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój, zieleń oraz świetną komunikację - w pobliżu znajduje się wszystko, co potrzebne do wygodnego życia w mieście.

Lokalizacja i komunikacja: Ulica Magistracka to cicha, zielona część Woli, doskonale skomunikowana z resztą Warszawy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także stacja II linii metra Metro Księcia Janusza - dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilka minut.

Okolica i tereny rekreacyjne: W bezpośrednim otoczeniu znajduje się wiele miejsc do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu:Park Moczydło - z kompleksem basenów letnich, ścieżkami rowerowymi i terenami spacerowymi,Lasek na Kole - idealny na spacery i bieganie,Park Sowińskiego - z amfiteatrem i letnimi koncertami. W okolicy nie brakuje również sklepów, kawiarni, restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.
Mieszkanie idealne dla:Singla - szukającego własnego miejsca blisko centrum, ale w spokojnym otoczeniu,Inwestora - planującego zakup lokalu pod wynajem,Młodej pary - jako pierwsze, przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji.
Podsumowanie:
Powierzchnia: 24 m² 3. piętro Jasne, ciepłe wnętrze
Księga wieczysta - możliwość zakupu na kredyt Zielona, spokojna okolica z doskonałą komunikacją
Jeśli szukasz niewielkiego, jasnego mieszkania w zielonej części Woli, z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą w pobliżu - ta kawalerka będzie doskonałym wyborem!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895811
  • Data publikacji: 21 maja 2026 15:22 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Rafał Kostro

Rafał Kostro

+48XXXXXX855
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Wola

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895811

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

469 000 PLN

19 542 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Rafał Kostro

+48576988855

Główne cechy:

  • Powierzchnia 24m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1956

Opis - Mieszkanie

Podsumowanie: