• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 34.3m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 460 000 PLN
  • MiastoPoznań
  • Rok budowy2019

Opis szczegółowy

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku)

Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34,3 m2 położone jest na 3 piętrze bloku z windą i składa się z:

- pokoju dziennego z wyjściem na balkon
- sypialni
- łazienki
- korytarza

Do mieszkania przynależy miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne 40.000 złotych- zakup obligatoryjny).

Wszystkie meble widoczne na zdjęciach zostają w cenie mieszkania. Kuchnia w pełni wyposażona (lodówka z zamrażarką, zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik).

Mieszkanie położone jest na Łazarzu tuż przy Targach Poznańskich oraz w bezpośrednim sąsiedztwie licznych sklepów, restauracji, kawiarni i terenów rekreacyjnych takich jak Park Wilsona. W niedalekiej odległości od mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy, którym bez problemu można dotrzeć w każdą część Poznania.

Mieszkanie jest niezwykle słoneczne i przestronne. Idealnie nadaje się zarówno jako inwestycja pod wynajem jak i miejsce do zamieszkania.

Stan prawny- Odrębna własność z KW bez obciążeń.

Czynsz do wspólnoty: 500 złotych (w tym zaliczka na ciepłą i zimną wodę, zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, śmieci)

Wolne od zaraz.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896112
  • Data publikacji: 20 maja 2026 08:37 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 7

Mapa

Wielkopolskie, Poznań ,
Julia Przewoźniak

Julia Przewoźniak

+48XXXXXX500
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Poznań

nieruchomosci-polska-24.pl / 15896112

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

460 000 PLN

13 411 zł/m2
Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

Julia Przewoźniak

+48733008500

Główne cechy:

  • Powierzchnia 34.3m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2019

Stan prawny- Odrębna własność z KW bez obciążeń.

Wolne od zaraz.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)