• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 45.36m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 449 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.

Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku na Niebuszewie.
W skład mieszkania wchodzą:
- salon;
- sypialnia;
- oddzielna kuchnia;
- łazienka z wanną oraz WC;
- przedpokój.

W mieszkaniu została wymieniona wodno-kanalizacyjna i elektryczna. Czynsz wynosi 800 zł. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Dodatkowo płatny tylko prąd wg zużycia.
Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Okna mieszkania wychodzą na podwórko.
Do mieszkania przynależy piwnica.

W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkole, szkoła, sklepy oraz przystanki komunikacji miejskiej.
Oferta idealna zarówno na użytek własny jak i na wynajem.
Zapraszam na prezentację.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896867
  • Data publikacji: 21 maja 2026 14:07 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

nieruchomosci-polska-24.pl / 15896867

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

449 000 PLN

9 899 zł/m2
Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 45.36m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1930

Oferta idealna zarówno na użytek własny jak i na wynajem.
Zapraszam na prezentację.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896867
  • Data publikacji: 21 maja 2026 14:07 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 4