• Nieruchomości Polska

Dom z dużą działką w Rychliku – cisza i natura”

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 113m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 695 000 PLN
  • MiastoRychlik
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Dom na sprzedaż - Rychlik k. Trzcianki

Lokalizacja: Rychlik, malownicza i spokojna miejscowość otoczona pięknymi lasami i jeziorami. Dojazd do posesji asfaltową drogą.

Rok budowy: 2020

Opis nieruchomości:
Na sprzedaż kompaktowy, energooszczędny dom o solidnej konstrukcji, wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Nieruchomość obejmuje:

2 pokoje, z możliwością adaptacji strychu na dodatkową powierzchnię użytkową,
przestronną kuchnię z wydzieloną skrytką/spiżarnią przy kuchni,
dobrze przygotowane wejście,
niski koszt eksploatacji dzięki systemowi ogrzewania na drewno, z możliwością podłączenia pieca na pellet,
dom dobrze docieplony, zapewniający komfort cieplny przez cały rok.

Działka:
Duża i przestronna działka z licznymi nasadzeniami, gwarantująca prywatność i przestrzeń do wypoczynku. Na terenie działki znajdują się:

dodatkowy garaż,
drewutnia,
wędzarnia,
pomieszczenie gospodarcze,
własne ujęcie wody idealne do podlewania ogrodu.

Dodatkowe atuty:

spokojna i cicha okolica,
piękne tereny zielone i wodne w pobliżu,
gotowy do zamieszkania, nowoczesny i ekonomiczny w utrzymaniu.

Cena: do ustalenia z właścicielem.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897096
  • Data publikacji: 21 maja 2026 17:52 (6 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Wielkopolskie, Rychlik ,
RENATA WĘGRZYNOWSKA

RENATA WĘGRZYNOWSKA

+48XXXXXX864
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Rychlik

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897096

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

695 000 PLN

6 150 zł/m2
Rychlik (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

RENATA WĘGRZYNOWSKA

+48573095864

Główne cechy:

  • Powierzchnia 113m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2020

Opis - Dom z dużą działką w Rychliku – cisza i natura”

Dom na sprzedaż - Rychlik k. Trzcianki

Rok budowy: 2020

pomieszczenie gospodarcze,
własne ujęcie wody idealne do podlewania ogrodu.

Dodatkowe atuty:

spokojna i cicha okolica,
piękne tereny zielone i wodne w pobliżu,

Cena: do ustalenia z właścicielem.