• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 48m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 700 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2024

Opis szczegółowy

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Jasińskiego na Osiedlu Optima wybudowanym przez Inpro.
Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wielofunkcyjne boisko. Na terenie osiedla znajduje się budynek handlowo-usługowy, w którym funkcjonuje m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7, żłobek, sklep Stokrotka oraz paczkomat, dodatkowo w sąsiedztwie powstaje publiczna szkoła podstawowa.
Obok osiedla przy ul. Stężyckiej znajdują się przystanki autobusowe linii 120.
Mieszkanie położone na parterze trzypiętrowego budynku z 2024 roku.
Mieszkanie słoneczne - o wystawie południowo-zachodniej - składa się z:
- pokoju z aneksem kuchennym (25,62mkw),
- sypialni (12,18mkw),
- łazienki z prysznicem (4,66mkw),
- przedpokoju.
Aneks kuchenny został wyposażony w zabudowę meblową wraz ze sprzętem AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap.
Z dużego pokoju jest wyjście na ponad 34-metrowy ogródek dedykowany do mieszkania.
Mieszkanie urządzone w bardzo funkcjonalny i przemyślany sposób.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Naziemne miejsce postojowe (30 000zł).
Szybki termin wydania.
Zapraszam na prezentację. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897219
  • Data publikacji: 22 maja 2026 02:52 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Jasień ,
Paweł Grabowski

Paweł Grabowski

+48XXXXXX010
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Jasień

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897219

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

700 000 PLN

14 583 zł/m2
Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Paweł Grabowski

+48502108010

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2024

Opis - Mieszkanie

- pokoju z aneksem kuchennym (25,62mkw),
- sypialni (12,18mkw),
- łazienki z prysznicem (4,66mkw),
- przedpokoju.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Naziemne miejsce postojowe (30 000zł).
Szybki termin wydania.
Zapraszam na prezentację.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897219
  • Data publikacji: 22 maja 2026 02:52 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 2