• Nieruchomości Polska
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Białystok

Znalezionych ofert: 50

14962637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5651143 14962637 Polecamy dom murowany z 1997 roku w stanie surowym zamkniętym, położony na osiedlu Bacieczki. Powierzchnia użytkowa 350m2, trzy kondygnacje. Stolarka okienna pcv, dach pokryty blachodachówką. Działka o powierzchni 863m2, ogrodzona i zagospodarowana...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

12
-
360 m2
-
15852779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bacieczki ładny dom, 6 pok. 270 m, działka 800 m 27040113 15852779 REZERWACJA !Reprezentacyjny i bardzo klimatyczny dom (6 pokoi) o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż, położony na osiedlu Bacieczki, na dużej i ładnie zaaranżowanej działce o powierzchni 800 m2, w otoczeniu zieleni. Podjazd wykonany z kostki bruk...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 075 000 PLN (3 359 zł/m2)

6
2
320 m2
1990
15733968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811938 15733968 Polecamy nieruchomość ROD znajdującą się na terenie Ogródków Działkowych Jaroszówka. Działka o powierzchni 340m2 zabudowana domem murowanym o powierzchni 32m2. Dom posiada trzy pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Nieruchomość jest w dobrym stanie do wyko...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

73 000 PLN (2 281 zł/m2)

3
-
32 m2
-
15823271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26607915 15823271 Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 1988 roku, położony w cichej i prestiżowej dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 228 m2 (bez balkonówtarasów) na działce 512 m2 oferuje 6 pokoi (w tym gabinet i studio na pod...

Białystok (Jaroszówka), Jacka

970 000 PLN (4 254 zł/m2)

6
2
228 m2
1988
15861227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27199579 15861227 Prezentujemy na sprzedaż dom w dzielnicy Wygoda przy ul. Bagnowskiej. Drewniany dom o pow. zabudowy 52 m² i użytkowej ok. 42 m2 wybudowano w latach 60 tych.Częściowo podpiwniczony. Dach przykryty blachodachówką. Okna PCV. Rozkład: - kuchnia - 2 pok...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
13995546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2306950 13995546 Polecamy atrakcyjny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 450m2 położony na osiedlu Bacieczki. Wnętrze do zamieszkania. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i kuchną, łazienka, dwa pokoje. Piętro- 3 pokoje, garderoba, duża łazien...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 000 PLN (4 444 zł/m2)

6
-
450 m2
-
15752706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25173071 15752706 Przestronny dom szeregowy w Białymstoku - jakość, której możesz zaufać Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 195 m², zlokalizowanego w spokojnej, rodzinnej dzielnicy ...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

979 000 PLN (5 021 zł/m2)

5
-
195 m2
2025
15775059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662755 15775059 OFERTA WYŁACZNEJ REPREZENTACJI. BIAŁYSTOK ul.Plażowa, osiedle Skorupy. Na sprzedaż oferuję NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ o powierzchni 543 m2, na której znajdują się DWA MUROWANE BUDYNKI MIESZKALNE o łącznej powierzchni użytkowej ok.335 m2, oraz LOKAL o powi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

890 000 PLN (2 657 zł/m2)

7
3
335 m2
1975
15729440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
***Bliźniak 102 m2 na Dojlidach *** 24761659 15729440 Zapraszamy do zapoznania się najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości - Bliźniak Kaktus !!! Inwestycja obejmuje zaledwie dwa lokale – każdy o powierzchni 102,07 m² z prywatnym ogrodem. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o funkcjo...

Białystok (Dojlidy Górne), Aloesowa

750 000 PLN (7 348 zł/m2)

4
1
102.07 m2
2025
15381625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej. 17284531 15381625 ***PROMOCJA 50 000zł tylko do końca 2024 Zapraszamy***Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej na osiedlu Dojlidy. *** KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE*** Inwestycja składa się z&n...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

840 000 PLN (6 599 zł/m2)

4
2
127.3 m2
2025
14918819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 4699289 14918819 Polecamy nieruchomość na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Do wynajęcia część domu w budynku wielorodzinnym. Lokal o powierzchni 60m2 znajduje się na parterze i pierwszym piętrze. Rozkład nieruchomości to duży salon z oddzielną kuchnią(parter) oraz ...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

670 PLN (11 zł/m2)

-
1
60 m2
-
15382448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
- 50 000 zł ***PROMOCJA*** Szeregówka - 127,3 m2, garaż, ogródek. 17306357 15382448 Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera SOKOŁOWSCY NIERUCHOMOŚCI: KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE Inwestycja składa się z 16 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 114 do 150 m2. P...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

826 000 PLN (6 489 zł/m2)

5
2
127.3 m2
-