• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Poznań

Znalezionych ofert: 719

15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15860103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181333 15860103 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie ul. Bojanowska, GórczynNa wynajem pięknie zaaranżowane, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Górczynie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, nowo zaaranżowanego mieszkania zlokalizowanego w zadba...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
40 m2
2000
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024
15850308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26993534 15850308 Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m² z loggią w nowoczesnym budynku Kapitanat, który łatwo zaaranżujesz jako...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (16 658 zł/m2)

1
-
37.76 m2
2026
15633953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22907387 15633953 MIESZKANIEZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na Św. Jerzego na Wildzie. Świetna lokalizacja, wygodny układ mieszkania (łazienka na każdym poziomie) i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie można fajn...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (9 254 zł/m2)

3
2
64.73 m2
1970
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15891225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893007 15891225 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnego i stylowego mieszkania, zlokalizowanego w samym sercu Poznania, przy ul. Masztalarskiej 6. To propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, historyczny klimat oraz komfort życia w centru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

975 000 PLN (13 302 zł/m2)

3
1
73.3 m2
-
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019
15891148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe M na Ratajach po remoncie 27889863 15891148 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i wyjątkowo klimatycznego mieszkania o powierzchni 58,50 m², położonego na poznańskich Ratajach. To nieruchomość urządzona z wyczuciem, gustem i dbałością o detale, która już od progu daje p...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (12 052 zł/m2)

3
1
58 m2
-
15891122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887921 15891122 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Poznań, Piątkowo (ul. Znanieckiego)Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego, jasnego i dwustronnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Piątkowie, przy ul. Floriana Zna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (11 497 zł/m2)

2
1
52.1 m2
2000