• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 890

15872555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498312 15872555 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Alternatywy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15872551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27498311 15872551 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Taśmowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,29m2 składa się z:- przestronny salon z aneksem kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (22 910 zł/m2)

3
1
63.29 m2
2020
15872250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488787 15872250 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Świętokrzyskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuW budynku jest winda oraz ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Wejście do klatki z cichego patio. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (24 476 zł/m2)

2
1
51.07 m2
1970
15871668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27473140 15871668 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola ul. ŁuckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1997NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 123m2. W skład nieruchomości wchodzą:- Kuchnia z pełną zabudową oraz m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

5
2
123 m2
1997
15871617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27472012 15871617 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Ludwika MycielskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - otwartej kuchni, - łazienki, - przedpokoju....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (14 647 zł/m2)

2
1
37.55 m2
1999
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I garaż I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I GARAŻ I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary l...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15889287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846624 15889287 Do wynajęcia bardzo zadbane, komfortowe i w pełni umeblowane 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Barei, zaraz przy Światowida.Mieszkanie składa się z:salonu z rozkładaną sofą z szezlongiem,oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni,sypialni z nowym łóżkiem ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45 m2
2001
15886800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 38,5mkw na Saskiej Kępie 27766959 15886800 Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 38,5 mkw, położone przy ul. Brazylijskiej na klimatycznej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku.Układ mieszkania:-pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15880978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27620124 15880978 Na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane na 8 piętrze w budynku przy ul. Orzyckiej 8 na warszawskim Mokotowie.Najem okazjonalny.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ- przestronny salon z wyjściem na loggię- 2 osobne, zamykane pokoje- oddziel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (58 zł/m2)

3
1
73 m2
1973
15878005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | Po Generalnym Remoncie | A/C | Parking 27586806 15878005 TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE 48 m² PO GENERALNYM REMONCIE KLIMATYZACJA SADY ŻOLIBORSKIE MIEJSCE PARKINGOWE(English description below)MIESZKANIEPrzytulne, czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1 ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (81 zł/m2)

3
1
48 m2
1969
15873326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515477 15873326 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1996NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,22m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 222 zł/m2)

2
1
49.22 m2
1996