• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 889

15889400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849860 15889400 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. OdkrytejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 posiada:- dwa pokoje,- b. dużą kuchnię połączoną z jadalnią, - garderobę, - przestronny ho...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (13 718 zł/m2)

2
1
78 m2
2000
15889402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849858 15889402 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,1m2 składa się z:-dwóch pokoi,-pokoj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (19 459 zł/m2)

3
1
59.1 m2
1992
15889380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849857 15889380 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita StwoszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,70m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzieloną ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

851 400 PLN (22 000 zł/m2)

1
1
38.7 m2
2016
15889379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849855 15889379 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1998
15889401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849862 15889401 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,20m2. Układ:- salon o pow. 16 m²- dwa ustawne pokoje o pow. 12 m² i 9 m² - każdy z dużą szafą ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 042 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1975
15889399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849859 15889399 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 125m2 składa się z:- duży, około 50m2 salon z o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 125 000 PLN (17 000 zł/m2)

5
2
125 m2
2000
15889381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849856 15889381 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym, -dwó...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

862 000 PLN (16 902 zł/m2)

3
1
51 m2
2020
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027