• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 883

15889384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy Królikarni dla rodziny/pod usługi 27849871 15889384 Hampton Home oferuje na wynajem mieszkanie na ul. Puławskiej 111A w apartamentowcu z 2011 r. z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską. Idealne  dla rodziny z dziećmi lub ekskluzywną działalność gabinetową.Budynek bezpośrednio sąsiaduje z parkie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (94 zł/m2)

4
1
85 m2
2011
15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15889414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849848 15889414 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. gen. Władysława Sikorskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się:-trzech pokoi,-aneks...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (26 716 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15889400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849860 15889400 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. OdkrytejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 posiada:- dwa pokoje,- b. dużą kuchnię połączoną z jadalnią, - garderobę, - przestronny ho...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (13 718 zł/m2)

2
1
78 m2
2000
15889402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849858 15889402 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,1m2 składa się z:-dwóch pokoi,-pokoj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (19 459 zł/m2)

3
1
59.1 m2
1992
15889380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849857 15889380 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita StwoszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,70m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzieloną ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

851 400 PLN (22 000 zł/m2)

1
1
38.7 m2
2016
15889379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849855 15889379 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1998
15889401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849862 15889401 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,20m2. Układ:- salon o pow. 16 m²- dwa ustawne pokoje o pow. 12 m² i 9 m² - każdy z dużą szafą ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 042 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1975
15889399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849859 15889399 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 125m2 składa się z:- duży, około 50m2 salon z o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 125 000 PLN (17 000 zł/m2)

5
2
125 m2
2000
15889381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849856 15889381 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym, -dwó...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

862 000 PLN (16 902 zł/m2)

3
1
51 m2
2020
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905