• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 876

15886644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27763064 15886644 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1991NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łaz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

559 000 PLN (17 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1991
15886573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762002 15886573 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1950NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

3
1
49 m2
1950
15886550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761845 15886550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami)Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (12 329 zł/m2)

3
1
73 m2
1969
15886527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761174 15886527 NA SPRZEDAŻWyjątkowy apartament przy ul. Targowej 4951 – Praga-PółnocNa sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykoń...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 000 PLN (23 333 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15885674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27736934 15885674 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekkiego odświeżenia. Dodatkowym atut...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (12 895 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15885968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745046 15885968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-holu wejściowego z wnęką,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 604 zł/m2)

2
1
49.3 m2
1976
15885956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744281 15885956 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,52m2 składa się z:-salon z kuchnią (ekspozycja zac...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (23 355 zł/m2)

3
1
56.52 m2
2016
15885954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744280 15885954 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 978 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15885953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744272 15885953 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. OgrodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,24m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (16 887 zł/m2)

2
1
53 m2
1953
15885951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744271 15885951 3 pokojowe mieszkanie ul. Turmoncka TargówekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆW mieszkaniu na 66m2 znajdują się trzy pokoje ( salon, dwie sypialnie ), otwarta kuchnia połączona z salonem, łazienka,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 680 PLN (13 480 zł/m2)

3
-
66 m2
1970
15885008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715284 15885008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,4m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (14 671 zł/m2)

2
1
33.4 m2
2006