• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 806

15885954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744280 15885954 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 978 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15889414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849848 15889414 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. gen. Władysława Sikorskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się:-trzech pokoi,-aneks...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (26 716 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15889369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849661 15889369 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana MaklakiewiczaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju.Powier...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 649 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1970
15889291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846614 15889291 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z:-salonu 18,7 m2, -dwóch pokoi 8,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (17 166 zł/m2)

3
1
49.4 m2
1960
15889275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846378 15889275 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wojciecha BogusławskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

500 000 PLN (13 889 zł/m2)

1
1
36 m2
1974
15889276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846377 15889276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (15 472 zł/m2)

3
1
53 m2
2018
15889237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27846108 15889237 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Aleksandra Gieysztora BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 150m2 składa się z:-salon,-otwarta kuchn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 550 000 PLN (23 667 zł/m2)

4
2
150 m2
2014
15889210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845998 15889210 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,23m2 składa się z:-Salon o powierzchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (14 941 zł/m2)

3
1
58.23 m2
1984
15889213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845992 15889213 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju ok. 20 m² podzielonego ścianką działową na dwie cz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (17 586 zł/m2)

2
1
29 m2
1935
15889185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845756 15889185 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. LegendyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980