• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 822

15890395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876177 15890395 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,4m2 składa się z:-przestronny sa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 000 PLN (17 997 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2006
15890401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876175 15890401 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 159 000 PLN (22 951 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2025
15890372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875905 15890372 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (23 656 zł/m2)

2
1
46.5 m2
1992
15890366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875903 15890366 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salon,-sypialnia,-oddzielna k...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (21 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15890362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875901 15890362 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-pokoju dzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (17 097 zł/m2)

1
1
31 m2
1974
15890369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875897 15890369 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Instalatorów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 139 zł/m2)

1
1
27.31 m2
2025
15889939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864664 15889939 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1949NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,37m2 składa się z:-dwóch ustawnych pokoi,-oddz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (21 386 zł/m2)

2
1
52.37 m2
1949
15889933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864574 15889933 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,96m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łazie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 230 zł/m2)

3
1
46.96 m2
1964
15889932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864572 15889932 1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Marcelego HandelsmanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuInwestycja ROBYG to nie tylko budynek, ale środowisko do życia:- całodobowa ochrona i monitoring- strefa fitness i rela...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 984 zł/m2)

1
1
27.06 m2
2025
15889804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862088 15889804 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Batorego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,9 m2 składa się z:-Salon z miejscem do prac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (24 248 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1968
15889575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854086 15889575 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kajetana Garbińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,7 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-anek...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (18 219 zł/m2)

1
1
24.7 m2
1965
15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016