• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 391

15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15723799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie przy stacji metra Służew 24638535 15723799 Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie przy stacji METRO SŁUŻEW + miejsce parkingowe na terenie wygrodzonym bezpośrednio pod blokiem zabezpieczonym szlabanem Atutem mieszkania są 2 osobne pokoje: I - 20 m2 z wyjściem na piękny balkon o pow. 4,5 m2; I...

Warszawa (Mokotów), ul. Jana Sebastiana Bacha 26

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15811970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26452299 15811970 Aukcja (licytacja) w dniu 15 kwietnia 2026 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na sprzedaż lokalu mieszka...

Janikowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Janikowo)

320 000 PLN (1 333 zł/m2)

5
-
240 m2
-
15823015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26641652 15823015 Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy z Poznaniem zapewnia doskonały dojazd do centrum Poznania autem lub ...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

760 000 PLN (10 704 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012