• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łazy

Znalezionych ofert: 31

15864775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272737 15864775 Sprzedam działkę o powierzchni 8800 mkw położoną w Łazach przy al. Krakowskiej.Na działce znajduje blok mieszkalny wybudowany w 2018 r., 3-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 855 mkw. W bloku znajdują się cztery mieszkania, po dwa na każdym piętrze...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

6 200 000 PLN (7 006 zł/m2)

3
2
885 m2
2018
13682988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 1987887 13682988 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana kilkoma magazynami, składem, budynkiem biurowym oraz socjalno-gospodarczym. Teren o 4000 m2 z magazynem o powierzchni 1000 m2. Na terenie 3 hale, wiata, budynek gospodarczy, produkcyjno-biurowy, skład i ...

Łazy (Mazowieckie, gm. Kampinos)

3 943 089 PLN (3 943 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15752383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25161315 15752383 Polecamy piękny, parterowy dom w miejscowości Łazy w gminie Jasienica koło Bielska-Białej (20 minut samochodem).To tutaj odnajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku.UWAGA Szukaj filmu oraz planu budynku dołączonego do oferty.Na stronie Naszego biur...

Łazy (Śląskie, gm. Jasienica)

1 250 000 PLN (9 921 zł/m2)

4
1
126 m2
2015
15869101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401462 15869101 AGENTKA PROWADZĄCA: JOLANTA ZABIELSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProNowy, kompaktowy dom w Łazach funkcjonalność i spokój blisko miastaNa sprzedaż nowoczesny, niewielki dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 72,65 m² (56...

Łazy (Śląskie, gm. Jasienica)

490 000 PLN (6 745 zł/m2)

3
1
72.65 m2
2012
15863953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Łazach do własnej aranżacji 27259022 15863953 NA SPRZEDAŻ DOM W ŁAZACH DO WYKOŃCZENIA !!! WYJĄTKOWO OKAZYJNA CENA !!!Marzysz o stworzeniu domu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb, w cichej i malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

299 000 PLN (1 473 zł/m2)

7
2
203 m2
-
15824862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633255 15824862 Dom 120 m² z działką 1000 m² 520 000 złNa sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², położony na wydzielonej działce 1000 m² (10 arów). Do pozostałej części nieruchomości zostanie wykonany drugi, niezależny wjazd z ulicy. Ofer...

Łazy (Lubelskie, gm. Łuków)

520 000 PLN (4 333 zł/m2)

4
2
120 m2
1975
15813863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26595907 15813863 Nieruchomości Apartament Edyta Pietrow 513 383 108                                  SPRZEDANE TRZY DZIAŁKI ROLNE PŁASKI TEREN                                     Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Oferta obejmuje sprzedaż trzech działek rolnych, z...

Łazy Wielkie (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

88 400 PLN

-
-
22100 m2
-
14222179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23552 14222179 Nowoczesny bliżniak wybudowany w 2017 roku w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Dom funkcjonalnie zaprojektowany i oryginalnie wykończony.Powierzchnia parteru składa z przestronnego hallu dużego salonu z jadalnią i kuchnią w otwartej prze...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 800 000 PLN (10 909 zł/m2)

6
2
165 m2
2017
15836378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*** Komfortowe szeregówki pod Warszawą od Dewelopera *** 26709493 15836378 Cottage Village to kameralne osiedle domów otoczonych lasem Sękocińskim w Łazach, zaledwie kilka minut od Warszawy. Tu znajdziesz harmonię, komfort i przestrzeń na każdy dzień. Lokalizacja idealna dla rodziny Osiedle łączy bliskość natury z szybkim ...

Łazy, Szklarniowa

998 000 PLN (7 460 zł/m2)

4
2
133.78 m2
-
15818401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26621046 15818401 Działka budowlana na sprzedaż - Łazy, ul. Spokojna Powierzchnia: 719 m2 MPZP: 12MNWNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Łazy, w spokojnej, zielonej części miejscowości, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury i komuni...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

588 000 PLN (818 zł/m2)

-
-
719 m2
-
15812384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26500977 15812384 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w miejscowości Łazy w powiecie piaseczyńskim. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze kameralnego budynku z 2019 roku, na zamkniętym i uporządkowanym terenie. Miesz...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

690 000 PLN (13 442 zł/m2)

3
-
51.33 m2
2019
15786277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25903052 15786277 Na sprzedaż dom w stylu śródziemnomorskim o powierzchni 337,23 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 1590 m² w Łazach k. Magdalenki – jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w okolicach Warszawy.Wybudowany w 2020 roku oferuje najwy...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 500 000 PLN (10 379 zł/m2)

8
3
337.23 m2
2020