• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Środa Wielkopolska

Znalezionych ofert: 15

15850392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26994632 15850392 Środa Wielkopolska ; ul. Dąbrowskiego 43 a , praktyczne centrum Środy ; trzy niezależne pokoje po generalnym remoncie ! 62 m2 , II p w niskim bloku , balkon , piwnica 15 m2 ; całość gustownie wykończona , osobno WC , klimatyzacja ; kuchnia w pełni w...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

499 000 PLN (8 048 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15677576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny, dom 69,4 m² z ogródkiem – Środa Wlkp. 23799227 15677576 Zamieszkaj w nowoczesnym, energooszczędnym domu o powierzchni 69,4 m², położonym na Osiedlu Błękitnym w Środzie Wielkopolskiej. To propozycja dla osób, które szukają niezależności, niskich kosztów utrzymania oraz komfortu życia w spokojnym, a jednocz...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

569 000 PLN (8 246 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
14857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 3470524 14857424 DZIAŁKA Z MPZP, POD PRODUKCJĘ, MAGAZYNY, ŚRODA WIELKOPOLSKA, KIJEWOTeren zgodnie z MPZP ( PU) przeznaczony pod produkcję, usługi, składy, magazyny. ( bez uciążliwych )Lokalizacja z łatwym dostępem do S11 a dalej do autostrady A2 (Świecko-Warszawa) Te...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

2 474 700 PLN (149 zł/m2)

-
-
16664 m2
-
14857449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 3470520 14857449 DZIAŁKA Z MPZP POD HALE, MAGAZYNY, PRODUKCJĘ, ŚRODA WIELKOPOLSKA , KIJEWO,Teren o powierzchni 1, 9380 ha zgodnie z MPZP przeznaczony pod produkcję, usługi, składy, magazyny. ( bez działalności uciążliwej )Lokalizacja z łatwym dostępem do S11 i do aut...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

2 907 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
19380 m2
-
14857388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3470525 14857388 TEREN ( UMN) ZABUDOWY USŁUGOWEJ Z DOPUSZCZENIEM ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ- KIJEWO- ŚRODA WIELKOPOLSKAZgodnie z MPZP teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, powierzchnię nowo wydzielanych działek: dla terenów UMN...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

969 450 PLN (182 zł/m2)

-
-
5338 m2
-
15884427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27701810 15884427 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż parterowy dom o powierzchni ok. 86 m2. Dom jest w zabudowie bliźniaczej i został w dużej mierze w...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

630 000 PLN (7 326 zł/m2)

3
-
86 m2
1960
15872408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27491842 15872408 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Opiekun oferty: Michał Godziewski 601 727 222 Polecam Państwu ładny i bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o metrażu  702 m2. Dom znajd...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

749 000 PLN (6 748 zł/m2)

4
-
111 m2
1935
15806501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26338058 15806501 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Opiekun oferty: Michał Godziewski tel. 601727222 Polecamy mieszkanie znajdujące się na IV piętrze, w ocieplonym bloku na Os. Jagiellońskim. Lokal jest bardzo jasny i prz...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

360 000 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
61 m2
1978
15877857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27580797 15877857 0% prowizji od kupującego. Całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam lokal użytkowy, świetnie nadający się na gastronomię, sklep, gabinet czy salon urody. Lokal jest o powierzchni 103,9 m2 i składa się z trzech pomieszczeń: sala ...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

419 000 PLN (4 068 zł/m2)

11
-
103 m2
-
15829341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591252 15829341 0% prowizji od Kupującego. Całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie  znajdujące się w budynku, który przeszedł rewitalizację. Budynek jest trzypiętrowy i znajduje się przy ulicy Westerplatte, a sam lokal ...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

340 000 PLN (6 939 zł/m2)

2
1
49 m2
1985
15726461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700143 15726461 Polecam na sprzedaż dom w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie parku ze starodrzewiem, w bliskiej odległości od centrum. Dom znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni 2090 m2. Nieruchomość posiada wiele nowoczesnych ro...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

1 600 000 PLN (3 636 zł/m2)

8
2
440 m2
-
15840995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26787630 15840995 Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalny i doskonale zlokalizowany obiekt magazynowo-produkcyjny o dużym potencjale inwestycyjnym. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 23 774 mkw., na której zlokalizowane są zabudowania o łącznej powi...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

14 977 000 PLN (1 523 zł/m2)

1
-
9834 m2
2019