• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Żywiec

Znalezionych ofert: 16

15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
1
471 m2
1888
15772246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605790 15772246 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy płycie Rynku, pośród zwarte...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

-
1
471 m2
1888
15889323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27847327 15889323 KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący 881 940 191Wyjątkowa działka rolna z ogromnym potencjałem rekreacyjnym, położona w Żywcu, na malowniczym, południowym zboczu Grojca. To miejsce zachwyca panoramicznymi widokami, ciszą oraz bezpośrednim kon...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

80 000 PLN

-
-
2115 m2
-
15885242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721128 15885242 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie z piękną antresolą i wysokim sufitem z drewnianymi belkami stropowymiNieruchomość zlokalizowana jest w Żywcu na osiedlu Pod Grapą.Znajduje się na 2 (ostatnim) piętrze niskiego bloku (tylko 8 mieszkań w b...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

570 000 PLN (8 382 zł/m2)

3
1
68 m2
1997
15813953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26577356 15813953 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ 1 PIĘTRO W KAMIENICY W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy płycie Rynku, po...

Żywiec, Rynek

1 500 000 PLN (13 393 zł/m2)

4
1
112 m2
1900
15813952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26621707 15813952 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ 2 PIĘTRO W KAMIENICY W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy płycie Rynku, po...

Żywiec, Rynek

1 200 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
1
112 m2
1900
15722823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24625890 15722823 KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący 881 940 191 Niezależna część domu -ŻywiecGóra BurgałowskaNa sprzedaż niezależna część domu, powierzchnia ok. 110m2, wydzielona działka 360m2. Dom ma fantastyczną lokalizację z widokiem na miasto i jest d...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

599 000 PLN (5 445 zł/m2)

5
1
110 m2
1997
15782219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25838383 15782219 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667Na sprzedaż działka o powierzchni 716 m², położona w miejscowości Oczków (obręb miasta Żywiec), nr ewidencyjny 42.Działka znajduje się w malowniczej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i terenów natur...

Żywiec (Oczków) (Śląskie, gm. Żywiec)

25 000 PLN

-
-
716 m2
-
15844910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26847113 15844910 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy, z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w Żywcu. Najważniejsze informacje: powierzchnia całkowita: 210 m² powierzchnia użytkowa: 140 m² dwa piętra piwnica s...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

550 000 PLN (2 619 zł/m2)

6
-
210 m2
1980
15818911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26602046 15818911 Inwestycja z 20% zwrotem Dom do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt stanowi świetną okazję zarówno dla inwestora, jak i dla osób szukającyc...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15816148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582331 15816148 GR.6840.6.2025OGŁOSZENIE O PRZETARGUBurmistrz Miasta Żywca ogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Żywcu,w rejonie ulic Sporyskiej i Łąkowej.Przedmiot przetargu:Numer działki: 10405Powierzchnia: 0,4982 haKs...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

150 000 PLN

-
-
4982 m2
-
15816147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582338 15816147 GR.6840.7.2025 BURMISTRZ MIASTA ŻYWCAo g ł a s z aprzetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości położonej w Żywcu w rejonie ul. Łagodnej i Kamiennej, stanowiącej działki o numerach 10888, 10880 i 10732.Stan prawny: własność Gminy Żywiec, dzi...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

200 000 PLN

-
-
7467 m2
-