• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Będzin

Znalezionych ofert: 37

15845729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26864598 15845729 BĘDZIN GRODZIEC 3 POKOJE WYSOKI PARTER GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m² , położone na wysokim parterze niskiego bloku. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4m2. UKŁA...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 000 PLN (4 891 zł/m2)

3
-
55 m2
1985
15857723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132563 15857723 Nowoczesny dom szeregowy na zamkniętym osiedlu w BędzinieMamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Warpie w Będzinie. Nieruchomość o powierzchni 130 m² składa się z 3 sy...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
1
130 m2
2019
15889503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851969 15889503 Komfort, światło i elegancja — miejsce, do którego chce się wracaćSą mieszkania, które po prostu się ogląda.I są takie, do których wchodzi się raz… i od razu czuje, że można tu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, urządzone z ogromnym wyczuciem stylu mi...

Będzin (Gzichów) (Śląskie, gm. Będzin)

413 900 PLN (10 400 zł/m2)

2
1
39.8 m2
2024
15853737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie 27056103 15853737 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!!Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie (Grodziec) - Gotowe do wprowadzenia!Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkan...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15850640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27001480 15850640 --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZU w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 p...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (7 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2011
15606570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22328750 15606570 --- PARTER DOMU --- 3POKOJE --- TARAS --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,37m2 usytuowane na wysokim parterze w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszka...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

739 000 PLN (8 303 zł/m2)

3
-
89 m2
2011
15337317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16163208 15337317 --- 3POKOJE --- BALKON --- DWA STANOWISKA GARAŻOWE --- KOMÓRKA--- OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE --- Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku Będzinie w dzielnicy Małobądz. Mi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (9 687 zł/m2)

3
-
67 m2
2014
15886992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773312 15886992 Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną ,ogrodzenie murowane z bramą wjazd...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 099 000 PLN (5 136 zł/m2)

5
2
214 m2
2002
15885049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716124 15885049 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m², położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje ciszę, spokój i brak bezpośrednich sąsiadów. To idealna propozycja dla...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

587 000 PLN (6 988 zł/m2)

4
1
84 m2
1985
15834488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26713648 15834488 Nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacji,  stały przepływ klientów.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Bezpośrednie sąsiedzt...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 850 000 PLN (3 700 zł/m2)

11
-
500 m2
1986
15665689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23581022 15665689 --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZU w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 p...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (7 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2011
15868331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27379249 15868331 --- WYSOKI STANDARD --- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ --- PO REMONCIE --- 10 POKOI --- PODDASZE UŻYTKOWE --- GARAŻE --- Oferujemy do sprzedaży dom o łącznej pow. 255m2 usytuowany w Będzinie - Małobądz. Dom piętrowy z użytkowym poddaszem. Każ...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

2 047 000 PLN (8 027 zł/m2)

10
-
255 m2
2011