• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Błonie

Znalezionych ofert: 67

15877389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27569300 15877389 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces rozpoczęcia inwestycji Działka ma regularn...

Błonie (Małopolskie, gm. Tarnów)

153 650 PLN

-
-
1000 m2
-
15484166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19590887 15484166 ! WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI !Jeśli szukasz miejsca do życia, do pracy na uboczu, w spokojnej i zacisznej okolicy, pośród zieleni, to rozgość się tutaj - zapraszam Cię do poznania tej niecodziennej nieruchomości, położonej w...

Błonie (Lubuskie, gm. Skąpe)

849 000 PLN (5 442 zł/m2)

4
-
156 m2
2012
14291427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23613 14291427 Działka 5300 m2 dająca wiele możliwości inwestycyjnych.Cena do negocjacji. Wjazd na nieruchomość z drogi publicznej .W niewielkiej odległości woda i prąd.Wkoło nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Cicha i spokojna okolica.Dobry dojazd z centrum Stolic...

Błonie (Mazowieckie, gm. Prażmów)

399 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
5300 m2
-
15872126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485982 15872126 CENA DO NEGOCJACJI ! Nowoczesny , wolnostojący,energooszczędny , nisko budżetowy dom z basenem blisko kolejki Błonie Rokitno. Gotowy do wprowadzenia! Niskie koszty utrzymania ( 550 zł msc) Zaledwie 3 minuty pieszo do stacji kolejki. Dom o po...

Błonie (Błonie) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 689 000 PLN (5 278 zł/m2)

6
-
320 m2
2017
15627343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22781941 15627343 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTeren o powierzchni 37 240 m2 bezpośrednio przy trasie Poznańskiej (DK92 Warszawa - Poznań) i utwardzonej drodze gminnej z obowiązującym MPZP.Do planowanego Centralnego Portu Lotniczego Baranów i kolei...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

13 406 400 PLN (360 zł/m2)

-
-
37240 m2
-
15575057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21641130 15575057 Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, też w cenie 1200 zł + 23 % VAT, za 1 m. Bardzo polecam. Pośrednik...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 760 000 PLN (1 200 zł/m2)

11
-
2300 m2
1970
15845995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26873361 15845995 Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzchni 125,4 m2 w części piwnicznej, b) lokal o powierzchni 137 m2 w części ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 490 000 PLN (5 253 zł/m2)

11
-
474 m2
2000
15840375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774639 15840375 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 położony w Błoniu w spokojnym otoczeniu zieleni i domów jednorodzinnych Nieruchomość ma bardzo duży potencjał inwestycyjny od wysokich piwnic po poddasze można zap...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 050 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
-
270 m2
1990
15829381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26639090 15829381 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki przemysłowej położonej ; za granicami miasta w Błoniach, o powierzchni aż 13 540 m. Idealne miejsce dla inwestorów planujących rozwój działalności magazynowej, usługowej . Na terenie obowiązują już wy...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 978 800 PLN (220 zł/m2)

-
-
13540 m2
-
15598789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22151251 15598789 Nie przegap tej wyjątkowej oferty domu, który może stać się Twoim wymarzonym miejscem do życia lub przestrzenią, w której Twoja działalność gospodarcza rozkwitnie. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o nieograniczonych możliwoś...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 450 000 PLN (14 078 zł/m2)

4
2
103 m2
1995
15484279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19592811 15484279 Do sprzedaży budynek biurowousługowy, wybudowany w latach siedemdziesiątych. Budynek posiada trzy kondygnacje, jest częściowo podpiwniczony. Jest możliwość zmiany sposobu użytkowania budynku usługowego na budynek mieszkalny wielorodzinny, hotel lub ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 525 000 PLN (1 500 zł/m2)

1
-
2350 m2
1975
6900105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 286533 6900105 Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe wolno stojące lub bliźniacze. Wszys...

Błonie (Bramki) (Mazowieckie, gm. Błonie)

300 000 PLN

-
-
1158 m2
-