• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Banino

Znalezionych ofert: 56

15259107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny lokal na sprzedaż 61m BANINO 14054365 15259107 Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o pow 60,8m2 w Baninie.Lokal mieści się na parterze w kompleksie budynków z 2018r.Składa się z dwóch pomieszczeń z dużymi witrynami, trzech mniejszych pomieszczeń, pomieszczenia socjalnego, toalety i kor...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

912 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
-
60 m2
2018
15625895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom w rodzinnej i bezpiecznej okolicy 22727217 15625895 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEAtuty nieruchomości:- spokojna, cicha i bezpieczna okolica- przestronny dom z dużym ogrodem- 4 sypialnie, garderoba, 2 łazienki z WC- garaż w bryle budynku- kominek z płaszczem wodnym- fotowoltaika na korzystnych warunk...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 149 000 PLN (7 764 zł/m2)

5
2
148 m2
2013
15831251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Baninie! 26689689 15831251 TYLKO U NAS! Atrakcyjna działka inwestycyjna w Baninie - 4099 m² przy głównej drodze.LOKALIZACJA:Działka położona w Baninie w doskonałej lokalizacji, tuż przy głównej drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego. Miejsce dobrze skomunikowane z...

Banino, Na Wzgórzu

4 199 000 PLN (1 024 zł/m2)

-
-
4099 m2
-
15831044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685750 15831044 Oferta dotyczy dwóch domów w zabudowie bliźniaczej położonych w miejscowości Banino (gm. Żukowo)Domy zlokalizowane są na nowym zadbanym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej.Budynki mają powierzchnię całkowitą 137,52m2 (użytkowa pow. 89,70m2).Pierwsz...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

900 000 PLN (10 031 zł/m2)

5
2
89.72 m2
2025
15815958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26645323 15815958 Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 2007m2 położonej w Banino (gm. Żukowo).Teren objęty jest MPZP, który przewiduje w tym rejonie zabudowę o następujących warunkach .WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA TERENU:- Powierzchnia zabudowy do 20%- Wysokość ...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

551 925 PLN

-
-
2007 m2
-
15790548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod bliźniaki Banino 25970324 15790548 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka inwestycyjna w centrum Banina!LOKALIZACJA Nieruchomość położona w centralnej części Banina u zbiegu ulic Tuchomskiej, Kozi...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

749 000 PLN

-
-
5454 m2
-
15828030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy Dom/ rekuperacja/ FOTOWOLTAIKA/ 2019 26614307 15828030 Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2  - Nowy Tuchom, 20 minut od GdańskaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony na pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Nowy Tuchom.N...

Banino, Wspólna

1 890 000 PLN (9 000 zł/m2)

4
1
210 m2
2019
15821886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSTATNIE Mieszkania BANIONO/ DEWELOPER/ centrum 26594392 15821886 Mieszkanie nr31 60,26 m2 z BALKONEM (3,9M2) OD DEWELOPERAznajduje sie na parterze i składa się:- salon z aneksem kuchennym- łazienka- pokój- pokój- balkon- miejsce parkingoweMieszkania znajdują się w nowo powstającym budynku trzykondygnacyjnym z wind...

Banino, Startowa

567 760 PLN (9 463 zł/m2)

2
1
60 m2
2025
15795230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy do wprowadzenia dom szeregowy w Baninie. 26091281 15795230 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość wybudowana przez cenionego dewelopera wykończona i gotowa do zamieszkania.Jeżeli cenisz sobie ciszę i kontakt z naturą polecam dom z ogródkiem przy ul. Halnej w Baninie koło Gdańska. Osiedle domów w zabudowie szereg...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 225 000 PLN (11 036 zł/m2)

5
1
111 m2
2017
15364576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z antresolą 16888189 15364576 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Baninie.ATUTY MIESZKANIA:- spokojna i cicha okolica,- wysoki standard,- antresola, - południowa ekspozycja,- dwie łazienki,- las w odległości ok. 1km, - brak czynszu- bliskość obwodnic...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

749 000 PLN (10 260 zł/m2)

3
-
73 m2
2016
15798614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 253m2 | Garaż + 2 msc postojowe | 4-5 pok 26176822 15798614 LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość, gwarantująca szybki dojazd do Trójmiasta i lotniska. W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe, lokalne sklepy, kawiarnie, restauracje, apteki...

Banino, Halna

1 225 000 PLN (11 036 zł/m2)

4
1
111 m2
2016
15716782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24519455 15716782 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Baninie przy ul. Mazurskiej 1 – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w tej części aglomeracji trójmiejskiej.Na działce o imponującej powierzchni 1666 m² znajduje...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

2 699 000 PLN (9 470 zł/m2)

5
2
285 m2
2006