• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15742573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24994892 15742573 Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 57.96m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-3 sypialnie-Kuchnia-Łazienka z WC-PrzedpokójDodatkowo d...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (5 561 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

230 000 PLN (6 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

545 000 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15777723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736502 15777723 Mieszkanie ul. Janowska 66BNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m² z dużym balkonem (15 m²) oraz piwnicą (ok. 6 m²).Układ pomieszczeń:*3 pokoje*kuchnia*łazienka (wanna i prysznic)*osobne WC (z dodatkowym grzejnikiem elektrycznym)*p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

485 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

260 000 PLN (4 262 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15889741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27860853 15889741 Na sprzedaż działka o powierzchni 3823 m² w miejscowości Biała.Kluczowe informacje:Lokalizacja: Zaledwie kilka minut od granicy Tarnowa.Wymiary: Działka o regularnych wymiarach ok. 41 m na 94 m.MPZP: Teren objęty planem zagospodarowania (gotowa pod b...

Biała (Małopolskie, gm. Tarnów)

299 000 PLN

-
-
3823 m2
-
15369891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16999420 15369891 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo Łódzkie. Szerokość działki ok. 83 m. To idealna propozycja dla osób ma...

Biała Wieś (Łódzkie, gm. Biała Rawska)

799 000 PLN (12 zł/m2)

2
-
65000 m2
-
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980