• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 137

15885426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730849 15885426 Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Dom znajduje się zaledwie ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 000 060 PLN (6 250 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15885177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27719474 15885177 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 10 360 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUC...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 144 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10360 m2
-
15666172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23584793 15666172 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa w Białej Podlaskiej. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Idealne...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

449 000 PLN (6 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1987
15786416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26563230 15786416 To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość – komfortową willę o powierzchni 307.6 m² na oszałamiającej działce o łącznej powierzchni 25100 m² (2,5 ...

Stara Biała (Mazowieckie, gm. Stara Biała)

2 400 000 PLN (7 802 zł/m2)

7
2
307.6 m2
2005
15760998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25370234 15760998 Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie mieszczące się w Białej Podlaskiej przy ul. Łukaszyńskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 66,60 m2, dodatkowo przypisana jest piwnica o powierzchni ok. ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

392 940 PLN (5 900 zł/m2)

3
-
66.6 m2
1978
15877392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27569236 15877392 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sitnickiej 76 na działce o nr ewid. 1121 i pow. 3560 m², na której zlokalizowany jest budynek usługowo -mieszkalny.Dane techniczne budynku:1. Powierzchnia zabudowy ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 700 000 PLN (5 297 zł/m2)

1
-
698.56 m2
-
15606605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332134 15606605 Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością o każdy szczegół. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

995 000 PLN (4 975 zł/m2)

5
2
200 m2
1995
15500017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19929407 15500017 Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o dużych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną na przestronnej działce o powierzchni 1000 m². Budynek składa się z dwóch kondygnacji, każda o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń.Parter ...

Biała (Łódzkie, gm. Zgierz)

750 000 PLN (3 261 zł/m2)

5
3
230 m2
2003
15872266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27488969 15872266 Ponad 3,29 ha prywatnej przestrzeni parkowo-leśnej z warunkami zabudowy - Biała k. Trzcianki (15 km od Piły) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 32.921 m² , p...

Biała (Biała) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

750 000 PLN

-
-
32921 m2
-
15872370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491797 15872370 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15872368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491796 15872368 Sprzedam działkę inwestycyjną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow, 10 000 mkw zlokalizowana przy al. 1000-lecia w Białej Podkaskiej. Do działki są gotowe projekty hali, hotelu, restauracji i domu do wykorzystania. Oferta dostępna za pośrednict...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 000 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15872366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491795 15872366 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 7302 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI. W razie pytań proszę o kontakt: Cezary Ma...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 920 800 PLN (400 zł/m2)

-
-
7302 m2
-