• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok Antoniuk

Znalezionych ofert: 29

15852241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Antoniuk 2 pokoje 41 m2 parter, blisko centrum 27026587 15852241 REZERWACJAŚwietna lokalizacja w Białymstoku, blisko centrum miasta- osiedle Antoniuk ulica Antoniukowska 3 A. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Bardzo spokojna i zi...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

380 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15893125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko Centrum 27899996 15893125 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 2 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

354 500 PLN (12 661 zł/m2)

2
1
28 m2
2026
15893138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27900112 15893138 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 227 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15893126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Antoniuk stan deweloperski 27899995 15893126 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 689 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15891242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Centrum 27892878 15891242 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy piękny apartament 3 pokojowy w stanie deweloperskim w wyjątkowej inwestycji mieszka...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15514154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20219871 15514154 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
53.13 m2
2026
15861229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27199578 15861229 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15877890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27583524 15877890 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
51.84 m2
2026
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026