• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok Dojlidy Górne

Znalezionych ofert: 20

15893542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913726 15893542 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m², położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oznaczenie 1.1U,MN), który przewiduje zabudowę usługową oraz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN

-
-
994 m2
-
15893543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913728 15893543 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m² zabudowana domem jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi, położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (795 zł/m2)

2
-
994 m2
1955
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 999 999 PLN (10 753 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15886843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768861 15886843 Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m² - Dojlidy Górne duże przeszklenia szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m² , położony w zielonej i spokojnej części Dojlid Górn...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

849 000 PLN (4 691 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15864844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w Zagórkach działka 27277259 15864844 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok, Zagórki - ul. Liniowa 2 działki budowlane obok siebie 663 m² każdaNa sprzedaż d...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 400 PLN

-
-
1326 m2
-
15851473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Dojlidach Górnych 27012837 15851473 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Budynek mieszkalny wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej 319 m2. z za...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 400 000 PLN (4 389 zł/m2)

6
2
319 m2
2006
15851472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny, Dojlidy Górne 27012831 15851472 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 890 000 PLN (14 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2016
15563131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21391897 15563131 Atrakcyjna działka w Białymstoku na pożądanym osiedlu Dojlidy Górne. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Działka bardzo przyszłościowa gdyż w planie jest gazociąg, wodocią...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

250 000 PLN

-
-
900 m2
-
15729440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
***Bliźniak 102 m2 na Dojlidach *** 24761659 15729440 Zapraszamy do zapoznania się najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości - Bliźniak Kaktus !!! Inwestycja obejmuje zaledwie dwa lokale – każdy o powierzchni 102,07 m² z prywatnym ogrodem. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o funkcjo...

Białystok (Dojlidy Górne), Aloesowa

750 000 PLN (7 348 zł/m2)

4
1
102.07 m2
2025
15381625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej. 17284531 15381625 ***PROMOCJA 50 000zł tylko do końca 2024 Zapraszamy***Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej na osiedlu Dojlidy. *** KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE*** Inwestycja składa się z&n...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

840 000 PLN (6 599 zł/m2)

4
2
127.3 m2
2025
15250105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA -25 000 ZŁ + KLIMATYZACJA W CENIE, MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z OGRÓDKIEM I MIEJSCEM POSTOJOWYM 13806533 15250105 Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla KAKTUSOWA. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane bryłą i wyglądem do rozpoczętego w lipcu 2021 roku pr...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Kaktusowa

568 000 PLN (8 056 zł/m2)

4
2
70.51 m2
-
15214999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie 69,6 m2, ogródek 90 m2, miejsce postojowe 12815346 15214999 Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla KAKTUSOWA. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane bryłą i wyglądem do rozpoczętego w lipcu 2021 roku pr...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Kaktusowa

548 000 PLN (7 874 zł/m2)

4
2
69.6 m2
-