• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 448

15881269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27626486 15881269 Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu: Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, kotłowania, dwa pomieszczenia na op...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (5 203 zł/m2)

11
-
123 m2
1969
15844236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Bojary apartamentowiec 2 pokoje 28 m2, parking 26826484 15844236 Kupujesz bez podatku PCC !Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu BOJARY, bardzo blisko centrum Białegostoku.Nowoczesna architektura budynku, duże przeszklenia, estetyczna kolorystyka. N...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

450 000 PLN (16 071 zł/m2)

2
1
28 m2
2025
15852749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny Stok, ul. Witosa 19A, 2 pokoje, 51 m2 27039786 15852749 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na 4 piętrze bez windy w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji, na popularnym osiedlu Słoneczny Stok, ul. Witosa 19A.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, jest w pełni wyposażone w ...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

488 000 PLN (9 760 zł/m2)

2
1
50 m2
1986
15844173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabudowa szeregowa 26822057 15844173 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

609 500 PLN (9 675 zł/m2)

3
1
63 m2
2026
15559807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21296658 15559807 Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania w sercu Białegostoku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż 12 bliźniaka o powierzchni użytkowej 110,5m2, położonego na malowniczym osiedlu Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się w doskonał...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
-
110 m2
2025
15885768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27740871 15885768 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,26 m² w Centrum Białegostoku przy ul. Czystej, z balkonem 3,5 m² i nowym wykończeniem. Lokal położony na I piętrze w budynku z 2025 roku, gotowy do wprowadzenia. Układ obejmuje salon z aneksem 22,7 m² z wyjście...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

550 000 PLN (15 598 zł/m2)

2
1
35.26 m2
2025
15838626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733314 15838626 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m², położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla osób szukających kompaktowego lokum z czytelnym układem pomies...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 242 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1985
15862027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, 4 pokoje ul Wiejska 100 m2 cegła 1 piętro 27221074 15862027 Dwustronne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, w niskim bloku z cegły po termomodernizacji. Kameralne, zielone osiedle Nowe Miasto ulica Wiejska, 1 km do ścisłego centrum miasta.Na powierzchnię 100 m2 składa się duży salon z klimatycznym k...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (7 800 zł/m2)

4
1
100 m2
1994
15780857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CENTRUM nowe budownictwo 62 m2 do wejścia, parking 25814033 15780857 Kupujesz bez podatku PCC 2% !Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Choroszczańskiej na Osiedlu Przydworcowe niemal w samym centrum Białegostoku.Nowoczesna architektura budynku, duże przeszklenia, estetyczna kolorys...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

798 000 PLN (13 082 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15772650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum apartamentowiec 2 pokoje 37 m2, parking 25615671 15772650 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze Osiedle Przydworcowe, ulica Angielska 34  - w centrum Białegostoku. Nowoczesny apartamentowiec z cichobieżnymi windami, widok z salonu jest na ulicę Kopernika.Nieruchomość o powierzchni użytkowej ...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

520 000 PLN (14 054 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15811327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja ul. Kręta 125 m2, 5 pokoi, cegła 26433967 15811327 OKAZJA - duże 5-pokojowe mieszanie w niskim bloku z cegły przy ulicy Kręta, na Osiedlu Kawaleryjskie, niemal w samym centrum Białegostoku. Powierzchnia 125 m2 na dwóch poziomach.Mieszkanie dwustronne, znajduje się na 4 piętrze, posiada duży balkon i ...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

660 000 PLN (5 280 zł/m2)

5
2
125 m2
1997
15793929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Kawaleryjskie nowe budownictwo 3 pok. parking 26054908 15793929 Kupujesz bez podatku PCC !Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura budynku, duże przeszklenia, estetyczna kolorystyka.Apartam...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

950 000 PLN (14 844 zł/m2)

3
1
64 m2
2025