• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bielawa

Znalezionych ofert: 27

15508773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt Produkcyjno Przemysłowy 20115232 15508773 Hala przemysłowa # pow. 12 815 m2 #  działka pow. 14 370 m2 # Bielawa #całkowita pow. hali to 12 815 m2parter obiektu to duża hala o pow. 4 000 m2 i rząd mniejszych pomieszczeń biurowo - warsztatowych o pow. 1 640 m2hala posiada nową posadzkę betonow...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

7 500 000 PLN (585 zł/m2)

11
-
12815 m2
-
15864057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264258 15864057 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Bielawa 52 m² duży potencjał aranżacyjny WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Bielawie o powierzchni 52 m², zlokalizowanego w zadbanym budynku z wyremontowanym...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

160 000 PLN (3 077 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15858174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27139989 15858174 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI PREZENTUJE: OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEJ W BIELAWIE OKAZJA INWESTYCYJNA Cena: 6 900 000 PLN - za cały obiekt 0% PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Informacje podstawowe Rodza...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

6 900 000 PLN (538 zł/m2)

11
-
12815 m2
-
15858125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27139301 15858125 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia: OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁOWEJ W BIELAWIE O% PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: kompleks przemysłowy (hale produkcyjne, magazyny) ...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

6 500 000 PLN (1 124 zł/m2)

11
-
5781 m2
-
15806151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26325666 15806151 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokal handlowo-usługowy 212 m² -powierzchnia zabudowyNa sprzedaż budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok. 168,7 m², położony przy ul. Bielawskiej w centrum Ostroszowic.⭐ Najważniejsze informacjePowierzchnia uż...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

199 000 PLN (1 178 zł/m2)

8
-
169 m2
-
15718719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24556234 15718719 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem przy ul. Lawendowej, Bielawa gmina DługołękaLOKALIZACJA:Bielawa to wieś położona w powiecie wrocławskim, na terenie gminy Długołęka. Znajduje się we wschodniej części gminy, w odległości około 5 kilom...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

740 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
85.27 m2
2025
15718669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24553713 15718669 Na sprzedaż dom wolnostojący z ogrodem przy ul. Lawendowej, Bielawa gmina DługołękaLOKALIZACJA:Bielawa to wieś położona w powiecie wrocławskim, na terenie gminy Długołęka. Znajduje się we wschodniej części gminy, w odległości około 5 kilometrów od Dł...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

820 000 PLN (7 466 zł/m2)

5
1
109.83 m2
2025
15792628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26024412 15792628 NA SPRZEDAŻDwupokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem ul. Tulipanowa, Bielawa Zdjęcia ofertowe przedstawiają przykładową wizualizację. INWESTYCJA:Tulipanowe Ogrody to nowoczesna inwestycja z materiałów najwyższej jakości, oferująca funkcjonalne rozwiąz...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

430 470 PLN (9 000 zł/m2)

2
1
47.83 m2
2026
15737692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24889492 15737692 NA SPRZEDAŻKawalerka z dużym ogródkiem! Zdjęcia ofertowe przedstawiają przykładową wizualizację. INWESTYCJA:Tulipanowe Ogrody to nowoczesna inwestycja z materiałów najwyższej jakości, oferująca funkcjonalne rozwiązania, takie jak windy, garaż podziem...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

309 890 PLN (9 500 zł/m2)

1
-
32.62 m2
2026
15737691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24889494 15737691 NA SPRZEDAŻTrzypokojowy apartament z tarasem z balkonem oraz tarasem na dachu! Zdjęcia ofertowe przedstawiają przykładową wizualizację. INWESTYCJA:Tulipanowe Ogrody to nowoczesna inwestycja z materiałów najwyższej jakości, oferująca funkcjonalne rozw...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

502 830 PLN (9 250 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
13921542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38408 13921542 Bielawa, budynek biurowo - mieszkalny, 2306 m2, sprzedam, 1 030 000 PLN netto. Budynek biurowo-mieszkalny tuż przy Rynku. Działka o pow. 4.011 m2 zabudowana: - budynkiem wolnostojącym, trzykondygnacyjnym o charakterze biurowo - techni...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

1 030 000 PLN (447 zł/m2)

11
1
2306 m2
-
15372575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17056139 15372575 Zapraszam do poznania oferty działek rolnych w miejscowości Bielawa. W planowanym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, teren będzie prawdopodobnie przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową - domy wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej (z w...

Bielawa (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

176 480 PLN

-
-
1103 m2
-