• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bojano

Znalezionych ofert: 52

15706560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w dynamicznie rozwijającym się Bojanie 24304913 15706560 Oferta biura The House Nieruchomości.Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej infrastrukturze i rosnącej liczbie mieszkańców jest to doskonała inwes...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

570 000 PLN

-
-
1555 m2
-
15267872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14282547 15267872 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Dom w zabudowie bliźniaczej położony na pięknie zagospodarowanym osiedlu. Odbiory I kwartał 2026 roku!Nieruchomość położona w Bojanie k. Gdyni z bardzo dobrym dojazdem do Trójmiasta.Dom w stanie deweloperskim.Powierzchnia c...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

895 000 PLN (6 885 zł/m2)

5
2
130 m2
2025
15801225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26230083 15801225 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne z minimalnymi, praktycznie bez skosów. Możliwość adaptac...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
1
124 m2
2025
15630791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22858560 15630791 Na sprzedaż działka o powierzchni 1473 m², która znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczona lasami, z dala od głównych dróg. Działka jest prostokątna, ogrodzona i posiada gotowy projekt domu. Na działce znajdują się również fundamenty, ...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

440 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1473 m2
-
15886461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758101 15886461 Oferta dotyczy działki położonej w BOJANIE, o pow. 1771m2.Tern działki objęty jest pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna i usługę.Lokalizacja gwarantuje nam spokój, oraz ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie ro...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

531 300 PLN

-
-
1771 m2
-
15624508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bojano! Parterowy dom dla rodziny, duży ogród! 22705645 15624508 Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosow...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

5
2
180 m2
2018
15867944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja w Bojanie 5 pokoi, garaż. Gotowe 27359794 15867944 Zapraszamy do zakupu domu w kameralnej inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. Wołoszyna w Bojanie. Dom w stanie deweloperskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem o pow. 128,34 m2 + poddaszem użytkowym do zago...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

829 000 PLN (6 477 zł/m2)

5
-
128 m2
2024
15855925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka nad rozlewiskiem ! 27079337 15855925 Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bojano, przy ul. Nad Rozlewiskiem w województwie pomorskim (gmina Szemud).Lokalizacja:Działki znajdują się w kameralnej i spokojnej części Bojana, w...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

499 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15720275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana 24588218 15720275 Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bojano, przy ul. Kruszyńskiego, w województwie pomorskim (gmina Szemud).Lokalizacja:Działki znajdują się w kameralnej i spokojnej części Bojana...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

389 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15859667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Południowa wystawa | Kwadratowa | MPZP | Płaska 27175099 15859667 0% prowizji dla kupującego!DZIAŁKA BUDOWLANA 1023 m² W BOJANIE OBJĘTA MPZPLOKALIZACJA:Nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdyni. Klimatyczna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunikację autobusową. W centr...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

350 000 PLN

-
-
1023 m2
-
15886460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758102 15886460 Oferta dotyczy działki o pow. 1290m2 i 1165m2 położonej na pograniczu Wiczlina i Bojana. Nieruchomość objęta jest miejscowym planowania przestrzennego o przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Media w granicy działki , prąd woda i g...