• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brzezina

Znalezionych ofert: 12

15887769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27792690 15887769 Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 167m2 z garażem (powierzchna po podłodze: 184,66 m2)Budynek wg nowoczesnego i autorskiego projektu, nowe osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu terenów zielonych. Zloka...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

945 000 PLN (5 659 zł/m2)

6
2
167 m2
2023
15667142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23593118 15667142 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż działka budowlana Brzezina, gm. MiękiniaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2800 m, położona w miejscowości Brzezina w gminie Miękinia.Lokalizacja:Świetnie skomunikowana ...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

720 000 PLN

-
-
2800 m2
-
15598126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22134228 15598126 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602Działka budowlana o powierzchni 1250 m2 położona w miejscowości Brzezina, 2km od granicy Wrocławia.Lokalizacja:Działka usytuowana jest przy asfaltowej drodze, nieopodal Lasu Mokrzańskiego. Bliskość terenó...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

437 500 PLN

-
-
1250 m2
-
15295264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15052612 15295264 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Na sprzedaż budynek usługowy 600 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2 zlokalizowany za Leśnicą, Marszowicami. Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w zachodn...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

3 900 000 PLN (6 404 zł/m2)

11
-
609 m2
-
15878259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27592195 15878259 Nowoczesny dom z ogrodem o powierzchni 327 m 5 pokoi 22 min do Dworca Głównego, WrocławiaOpiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościWyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia Brzezina. To idealne m...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

864 000 PLN (7 141 zł/m2)

5
2
121 m2
2026
15887318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27780868 15887318 Do zaoferowania posiadamy działkę udolną położoną w Gminie Strzelce Opolskie Brzezina. Nieruchomość ma powierzchnię 903 m² o szerokości około 30 m i głębokości 30 m. i ma kształt trapezu. Działka w MPZP posiada oznaczenie MU-1 co oznacza za...

Brzezina (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

180 600 PLN

-
-
903 m2
-
15887319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27780870 15887319 Do zaoferowania posiadamy działkę udolną położoną w Gminie Strzelce Opolskie Brzezina. Nieruchomość ma powierzchnię 1557 m² o szerokości około 28 m i głębokości 56 m. i ma kształt trapezu. Działka w MPZP posiada oznaczenie MU-1 co oznacza z...

Brzezina (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

311 400 PLN

-
-
1557 m2
-
15808359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26386712 15808359 Bez prowizji! Wyjątkowa okazja dla rodzin marzących o spokojnym, urokliwym miejscu do życia, z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki: - Działka nr 1217 o powierzchni 1455 m - Działka nr 1218 o powier...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

483 060 PLN (332 zł/m2)

-
-
1455 m2
-
15733929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko Wrocławia | blisko las | wszystkie media 24810412 15733929 Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Domy w pierwszym etapie już sprzedane, trwa sprzedaż II etapu inwestycji. Duże okna w salonie z pięknym widokiem, wokoło zabudowa jednorodzinna.Kilka minut spaceru pozwoli na zaczerpnięcie świe...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

817 270 PLN (7 045 zł/m2)

5
2
116 m2
2026
15318581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni dom blisko Wrocławia | 2 tarasy blisko las 15660166 15318581 Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Dom do odbioru, już gotowy! Ostatni wolny w tym etapie inwestycji.Duże okna w salonie z widokiem na 15 letnie brzozy, wokoło zabudowa jednorodzinna.Kilka minut spaceru pozwoli na zaczerpnięcie ...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

899 000 PLN (6 610 zł/m2)

5
-
136 m2
2024
15641907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23089252 15641907 Prostokątna działka przy drodze gminnej w Brzezinie. Atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3030 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 90m x 34m przylegającego dłuższym bokiem do drogi gminnej zapewnia duże możliwości zabudowy. W obowiązującym ...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

820 000 PLN (271 zł/m2)

-
-
3030 m2
-
15691334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24017427 15691334 Oferujemy na sprzedaż niezwykle ciekawą nieruchomość położoną w Brzezinie, zaledwie 4 km od Brzegu! Ta wyjątkowa oferta to idealna propozycja dla osób szukających miejsca do życia, prowadzenia działalności gospodarczej lub inwestycji.Na przestronnej ...

Brzezina (Opolskie, gm. Skarbimierz)

790 000 PLN (2 981 zł/m2)

7
4
265 m2
-