• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Osowa Góra

Znalezionych ofert: 19

15508130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowy interes hostel - Obniżone koszty! 20126224 15508130 Andrzej MarczakTelefon 608 170 066Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej wody w znaczący sposób obniżyły koszty oraz efekty...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (3 300 zł/m2)

8
4
300 m2
2000
15886081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym otoczeniu z garażem! 27747035 15886081 Przytulne i nowoczesne 3 pokoje z garażem - Osowa Góra!Na sprzedaż jasne, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Bydgoszczy (dzielnica Osowa Góra - dolny taras). ATUTY:- nowe budownictwo!- kameralny b...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

648 000 PLN (10 452 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15886143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27749551 15886143 Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m², usytuowane na parterze w bloku z 2009 roku na spokojnym, zamkniętym osied...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

4
-
82 m2
2009
14749065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44409 14749065 Polecam do sprzedaży podpiwniczony dom w zabudowie szeregowej na Osowej Górze. Na parterze znajduje się salon ,kuchnia połączona z jadalnią, łazienka dla gości ,przedpokój i wiatrołap. Na półpiętrze pokój oraz łazienka z prysznicem, pierwsze piętro t...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 000 PLN (6 579 zł/m2)

6
2
228 m2
1990
15829976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656260 15829976 Dom Osowa Góra 170 m² duża działka 413 m² spokojna okolica OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Osowej Góry. To ideal...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (4 994 zł/m2)

4
-
160 m2
-
15619156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22579271 15619156 Nieruchomości KARMAR serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, funkcjonalnego jednorodzinnego domu położonego na osiedlu Osowa Góra . Idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi , znajdująca się w otoczeniu zi...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

995 000 PLN (4 523 zł/m2)

5
2
220 m2
-
15164915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11427205 15164915 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego położonego na osiedlu Osowa Góra. Mieszkanie o powierzchni 46,66m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi , łazienki z wc , osobnej kuchni ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (7 370 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15700632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24194484 15700632 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 65,60 m2 położonego w bloku z cegły na 1 piętrze na osiedlu Osowej Górze . Mieszkanie dwustronne , składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, ł...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

550 000 PLN (8 462 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15116953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 10217605 15116953 Nieruchomości KARMAR zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w bloku z cegły (2014 r.) na 1 piętrze. Mieszkanie składa sie z dużego pokoju ( z wyjściem na balkon) ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

680 000 PLN (9 444 zł/m2)

3
-
72 m2
2014
15508248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt Komercyjny z Mieszkaniem, ekstra punkt. 20126217 15508248 Na sprzedaż OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY  Z KLIMATYCZNYM MIESZKANIEM.Powierzchnia całkowita obiektu : 775 m2.WSZYSTKIE MEDIA  MIEJSKIE : gaz, ogrzewanie, woda, prąd.ZAINSTALOWANA KLIMATYZACJA ( z rekuperacją )KSIĘGA WIECZYSTA bez obciążeń.TEREN ZADBANY z...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 950 000 PLN (5 097 zł/m2)

5
-
775 m2
-
15856683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27100551 15856683 Dom z potencjałem na sprzedaż - Osowa Góra, Bydgoszcz Na sprzedaż dom jednorodzinny typu „klocek” położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - na Osowej Górze. Nieruchomość przeznaczona jest do remontu, co daje ogromne mo...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

649 000 PLN (5 408 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15826811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645173 15826811 Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji na Osowej Górze Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkania w nowym dwupiętrowym, podpiwniczonym budynku w którym zaprojektowano dwanaście mieszkań. Oferta obejmuje mieszkania w stanie...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 062 PLN (9 198 zł/m2)

3
-
76 m2
-