• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Szwederowo

Znalezionych ofert: 40

15890492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handl-usług-parter-BEZ PCC-BEZ PROWIZJI ! 27878454 15890492 NOWOCZESNY LOKAL USŁUGOWY - BYDGOSZCZ, SZWEDEROWO0% PROWIZJI !!!           BRAK PCC !!!Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub pewnej inwestycji pod wynajem?Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim, położon...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 244 PLN (12 056 zł/m2)

2
-
58 m2
2025
15886044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja cenowa! Kawalerka z osobną kuchnią| 27 m² 27746334 15886044 Na sprzedaż kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,35 m², położone na 1. piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na bydgoskim Szwederowie.Układ pomieszczeń:pokój: 14,5 m²oddzielna kuchnia: 8,2 m²łazienka: 3,5 m²osobne WC: 1...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (7 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1936
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15888381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka 29m2, Bydgoszcz, Szwederowo!!! 27811224 15888381 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lokata ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

210 000 PLN (7 241 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15828451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605909 15828451 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest w pełni wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze wieżowca...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (11 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1982
15886973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27772755 15886973 Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum 15 minut pieszo do Starówki Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61,5 m² i obejmuje:...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

330 000 PLN (5 410 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15829926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 30m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26653684 15829926 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 30m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lo...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15829995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 29,5m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26657190 15829995 Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15865300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27292291 15865300 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny dwukondygnacyjny dom zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu, sypialni, dużej kuchni z przejściem do spiżarni, łazienki z wc oraz ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
-
15706878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309590 15706878 Mieszkanie w pobliżu Parku Doliny Pięciu Stawów! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m² + piwnica 2,80 m² , zlokalizowane w kamienicy na Szwederowie w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: Dwa pokoje (...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

315 000 PLN (6 848 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15866982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333080 15866982 Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka schodowa w stanie do remontu. Na tyłach posesji budynek gosp...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 999 PLN (5 319 zł/m2)

6
-
188 m2
1936
15884681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 27709003 15884681 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 448 PLN (9 696 zł/m2)

2
1
38 m2
1910