• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 696

15891299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27894439 15891299 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - osiedle Bartodzieje Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Bartodzieje , jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość oferuje funkcjon...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (5 435 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15839737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26759411 15839737 Nowa oferta! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49 m² w nowoczesnym bloku z 2012 r. z windą - Czyżkówko, Bydgoszcz. Oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - osiedle Czyżkówk...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (10 184 zł/m2)

2
-
49 m2
2012
15891332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27895002 15891332 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 113,8m2 w Centrum Bydgoszczy Budynek usytuowany w pobliżu parku i teatru Na powierzchnię miesz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

796 000 PLN (7 044 zł/m2)

5
-
113 m2
-
15891331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895001 15891331 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji na bydgoskich Piaskach Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim bez tynków wewnętrznych w atrakcyjnej lokalizacji na bydgoskich Piaska...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (6 066 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15600893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Działka Usługowa Bydgoszcz 22206616 15600893 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji!Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m² z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Nieruchomość położona jest na terenie wyz...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 000 PLN

-
-
3689 m2
-
15892428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898782 15892428 Bardzo ładne mieszkanie na bydgoskich Kapuściskach, II piętro. Trzy pokoje, w dwóch na podłodze bardzo ładny parkiet, w trzecim i przedpokoju panele, na ścianach częściowo tapety, częściowo gładź gipsowa. Osobna kuchnia, umeblowana, zm...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

405 000 PLN (7 364 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15891415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska 27896896 15891415 !! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!ATUTY:nowy apartamentowiec z 2026 roku!winda!mieszkanie wykończone pod klucz!wyposażenie oraz dekoracje w cenie!gotowe do zamieszkania od zaraz!wysoki standard wykończenia!osiedle z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe Mieszkanie - Śródmieście 27896905 15891414 !! 2 POKOJE W KAMIENICY - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:świetna lokalizacja w samym centrum miasta!klimatyczna kamienica!mieszkanie gotowe do zamieszkania!funkcjonalny układ pomieszczeń!balkon!pełne wyposażenie w cenie!sypialnia z garderobą!i...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1895
15817964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645195 15817964 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkami - Bydgoszcz, Wilczak Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,65 m² , położone na parterze budynku w bardzo dobrej lokaliza...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 000 PLN (8 725 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15508130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowy interes hostel - Obniżone koszty! 20126224 15508130 Andrzej MarczakTelefon 608 170 066Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej wody w znaczący sposób obniżyły koszty oraz efekty...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (3 300 zł/m2)

8
4
300 m2
2000
15595043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNY DOM 158m2 OSIEDLE GLINKI 22068896 15595043 OFERTA W NASZYM BIURZE!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2 oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny.Dom do remontu - według...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

998 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
1
158 m2
1980