• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bystra

Znalezionych ofert: 8

15450495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 15 a, 1090S/2023 18845456 15450495 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 15 arów w Bystrej (gmina Gorlice). Działka w kształcie prostokąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 2MNUk1 - tereny zabudowy mieszkaniowej i...

Bystra, Bystra

90 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15450530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 12 a, 1091S/2023 18845898 15450530 Działka budowlana w Bystrej (gmina Gorlice) o powierzchni ok. 12 arów. Nieruchomość w drugiej linii zabudowy. Woda i kanalizacja na działce. Prąd i gaz na działce sąsiedniej. Istnieje możliwość wydzielenia działki o większej powierzchni....

Bystra, Bystra

108 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15790598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25970851 15790598 Na sprzedaż: działka inwestycyjna budowlana Bystra k. Bielska-Białej, Beskid ŚląskiOferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3888 m², do której właściciel dokłada dodatkową 331 m² działki, idealnej np. na poszerzenie drogi dojazdowej lub...

Bystra (Śląskie, gm. Wilkowice)

420 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
4200 m2
-
15810512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26412995 15810512 Nowa niższa cena!!!Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna, położona w niezwykle urokliwej okolicy, idealnej dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą. Jednym z największych atutów nieruchomości jest przepiękny widok na góry, który zach...

Bystra Podhalańska (Małopolskie, gm. Bystra-Sidzina)

219 000 PLN

-
-
1539 m2
-
15886838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768799 15886838 NOWIUTEŃKI Luksusowy apartament w Bystrej, nieopodal Szczyrku, z pięknym widokiem na góry.Usiądź wygodnie w fotelu i poczuj magię tego pięknego apartamentu i jego otoczenia.Bardzo dobra lokalizacja dla biznesu i wypoczynku.Mieszkanie zlokalizowane je...

Bystra (Śląskie, gm. Wilkowice)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15765119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25464896 15765119 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203 Powierzchnia działki: 594 m2Numer działki: 164813Współrzędne: 49.75363295291511, 19.023819315194817 (np. współrzędne skopiować i wkleić w mapy google)Działka znajduje się w Bystrej gm. Wilkowice prz...

Bystra (Śląskie, gm. Wilkowice)

35 000 PLN

-
-
594 m2
-
15450793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 20 a, 1116S/2024 18851205 15450793 Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Bystra o powierzchni 20 arów. Działka płaska w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą utwardzoną, około 100 m od drogi asfaltowej. Media na działce: prąd, wodociąg, kanalizacja (gaz w odległości o...

Bystra, Bystra

180 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15450751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 48,77 a, 1110S/2024 18849763 15450751 Do sprzedania działka w Bystrej koło Gorlic o powierzchni 48 arów, w tym część budowlana to około 31 arów (symbol w MPZP 2MNUk1), pozostała część w MPZP oznaczona symbolem 1.1W - tereny wód otwartych ze strefą ekologiczną. Działka nachylona w kieru...

Bystra, Bystra

170 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
4877 m2
-