• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chodzież

Znalezionych ofert: 67

15779951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25794496 15779951 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CHODZIEŻY Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3955 m 2 , położona w Chodzieży, w spokojnej okolicy, pod lasem, z dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz głównych tras. Zgodnie z miejscowym ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

600 000 PLN

-
-
3955 m2
-
15710226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24371986 15710226 OBNIŻKA CENY!!! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 155 m 2 , usytuowany na działce o pow. 335 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER (wysokość pomieszczeń - 2,58m): - salon o pow. 26,70 m 2 - pokój o pow. 6,00 m 2 - kuchni...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

500 000 PLN (3 226 zł/m2)

6
2
155 m2
-
15687832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23974936 15687832 Na sprzedaż mieszkanie 46 m 2 - 3 pokoje - centrum Chodzieży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m 2 , zlokalizowane w samym centrum Chodzieży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

229 000 PLN (4 978 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15802388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26265616 15802388 Dom na sprzedaż - Chodzież Oferujemy komfortowy, zadbany dom o powierzchni 190,8 m², położony blisko centrum Chodzieży, a jednocześnie w spokojnej, lekko oddalonej od głównego ruchu okolicy. To doskonała propozycja dla rodzin ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

690 000 PLN (3 632 zł/m2)

6
2
190 m2
-
15462097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19100217 15462097 DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 2275 m 2 . Działka płaska, w kształcie prostokąta. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 160 m drogą utwa...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

315 000 PLN

-
-
2275 m2
-
15887029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773611 15887029 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania - to ta oferta jest dla Ciebie !! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu przy ulicy Kaczorowskiego. Mieszkanie zostało...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

399 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
-
64 m2
1997
15844565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26841570 15844565 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem usytuowane na parterze kamienicy w centrum Chodzieży. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o po...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1930
15754247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25229269 15754247 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Chodzieży: - powierzchnia: 59,86 m2 - układ: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielnie WC, przedpokój - okna: PCV panor...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

350 000 PLN (5 932 zł/m2)

3
-
59 m2
1991
15726997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24708691 15726997 NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 273,06 m 2 oraz budynek gospodarczy o pow. 68,60 m 2 . Nieruchomość położona w centrum miasta na działce o powierzchni ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

449 000 PLN (1 645 zł/m2)

11
-
273 m2
1906
15408017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17868229 15408017 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny w budynku wolnostojącym w Chodzieży o pow. 5 0,80 m 2 . Mieszkanie na parterze budynku wolnostojącego niedaleko centrum miasta - F...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

280 000 PLN (5 600 zł/m2)

2
-
50 m2
-
14356350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 124396 14356350 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W CHODZIEŻY Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w Chodzieży o powierzchni 3,5178 ha. Działka zagospodarowana - staw rybny zarybiony karpiami o wielkości około 150 m na 200 m i głębokości od ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

620 000 PLN

-
-
35178 m2
-
15224199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13166631 15224199 DO SPRZEDAŻY LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy usytuowany w budynku mieszkalnym z wydzieloną częścią usługowo - handlową. Obiekt mieści się w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic ...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

850 000 PLN (2 707 zł/m2)

11
-
314 m2
1999